Stadt Étterem & Kávézó Budakeszi
2092 Budakeszi, Fő út 57.

Stadt Étterem & Kávézó Budakeszi a térképen

Szállások Budakeszi városában
Wellness csomagok Budakeszi városában

Stadt Étterem & Kávézó Budakeszi vélemények

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Nem először jártam ott, eddig rendszerint hagymás rostélyost rendeltem, mert nagyon szeretem és nem sikerült még otthon jó minőségben elkészíteni. Most kivételesen mást próbáltam ki, - jércemell tökmagos bundában cheddar sajttal töltve - a kiszolgáló lány kedves volt és isteni limonádét facsart a 34 fokos melegben. Ráadásul a szomszéd virágosnál végre kaptam angol muskátlit is.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
Vasárnapi ebéd a Stadt étteremben, első látogatás. A telefonos foglalással semmi probléma,az étterem nem nagy,de hely még volt vasárnap délben is. Ízlésesen berendezve, szürke-fehér variáns színekkel, kicsit talán sűrűn állnak az asztalok, de el lehet férni. Tisztaság, rendezettség. Az étlap két fő részből áll, a jelenlegi ajánlat és az állandó ételek.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hétfői ebédre érkeztünk az étterembe férjemmel. Örömmel láttam, hogy az étlapon nem csak az éttermek többségében szereplő ételek (rántott ételek rizzsel/hasábburgonyával stb. ) szerepelnek, hanem annál különlegesebb fogások is (és ez utóbbiak voltak többségben).

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vasárnap délben voltunk a barátokkal ebédelni - lassan törzshely lesz és Budapestről csak ezért utazunk oda. Az ételek minősége tökéletes, a kiszolgálás kedves. A kerthelyiség szó egy kicsit csalóka, mert elég szűkös helyen, az utca felőli fronton van, de a kiváló ételek feledtetik ezt.

2018. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. március 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bár Budapesten élek,gyakran járok Budakeszi-Zsámbék irányába,általában ilyenkor jó kedvvel ugrok be egy ebédre kollégáimmal. Az ételek és a kiszolgálás színvonala kiváló,mióta felújjították a helyet,a tér is sokkal stílusosabb lett. Látszik rajta,ez belsőépítész munkája.
Ha erre jártok,mindenképp kukkancsatok be,akár egy kávéra is. :)
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 17.
Egy teljesen átlagos hétköznapon, ebédidőben, amikor a kisváros többi része, beleértve a vendéglátó helyeket is, nagyjából pangott az ürességtől, nos a Stadt akkor (is) tele volt. A bal oldali részt különteremként használják, rendezvényekre, esküvőkre, a pult utáni teremben viszont az asztalok meglehetősen sűrűn vannak egymás mellé tolva, nyilván a lehetséges maximális helykihasználás érdekében.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek minősége kifogástalan, nagy, kiadós adagok,amit nem tudtuk elfogyasztani, de készséggel csomagolták a maradékot elvitelhez. A választék bőséges. Az árak az adaghoz képest elfogadhatóak. A felszolgálók segítőkészek, udvariasak. Tisztaság és kellemes környezet, jó hangulatban elfogyasztott finom ételek. Összességében elégedetten távoztunk.

Mobilról küldte. | 2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. december 2.
Kellemes környezet, túl zsúfolt étlap, de a pincérek segítőkészek. Finoman főznek. Összeségében klassz hely.

2015. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két hete próbáltam vaslábosban készített sóletet enni. Rettenet volt, minősége még egy közepes babfőzelékét sem érte el A behírdetett füstölt libahús és töltött libanyak nem együtt főtt a babbal. Jaj! ! ! Az már hab a tortán, hogy a nem eszem baromfit és ezért az ételt hús nélkül kértem. Pincér első menetben a 2000 Ft-os étel árát 1730 Ft-ra csökkentette.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Az étel választék bőséges az adagok mérete kielégítő és házi jellegű nagyon finom.Ha jót akarsz enni ide érdemes ellátogatnod

Legnépszerűbb csomagok Budakeszin és környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.30. - 2021.11.09.
Green Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 7.875,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2022.03.31.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 9.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.11.02. - 2020.11.30.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.30. - 2021.11.30.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.30. - 2021.01.31.
Hotel Adalbert - Szent György Ház
2-4 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.23. - 2020.12.31.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.30. - 2020.12.30.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.351 - 20.877,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.31.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.30. - 2021.11.30.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.119,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 10.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2020.12.30.

Szállodák Budakeszi környékén
Libra Hotel Budakeszi
Thermal Hotel Visegrád Budakeszi
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)