Stadt Étterem & Kávézó Budakeszi

Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Stadt Étterem & Kávézó Budakeszi vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2023. október 1.barátokkal járt itt
Ételek, italok túlárazottak, főleg a minoseghez képest. Inkább muszájból , ha úgy alakul.
Melegített sült krumpli, száraz hús.
Flegma pincér. Pedig a hangulat jó lenne
Kiváló 2023. július 11.gyerekekkel járt itt
Nagyon rendben volt. Azt kaptam amit vártam és oly módon ahogyan azt elvártam. Nem olcsó, de megfizethető. Ami különösen szimpatikus volt, hogy a pincér fizetéskor - a már készpénzben átadni kívánt borravaló láttán - felhívta a figyelmünket, hogy a számlában már szervízdíj került felszámolásra.
Kiváló 2022. június 13.családjával járt itt
Visszatérő vendég vagyok és nagyon unalmas, mert mindig hagymás rostélyost eszek. . . A pincérek kedvesek, az étel nagyon finom (a legjobb hagymás rostélyos amit étteremben ettem - egyébként sem tudom otthon elkészíteni, mert vagy rágósra sikerül a hús, vagy a hagymát égetem el) . . . Csak így tovább és akkor még ebben az évben is egy-két alkalommal megyek. . .
Stadt Étterem & Kávézó Budakeszi - Étel/italStadt Étterem & Kávézó Budakeszi - Étel/ital
Átlagos 2022. május 5.családjával járt itt
Sok éve jártunk itt - jó emlékeink maradtak. A hely nem túl nagy, ezért kicsit hangos a vendégektől. Az étel nagy csalódás volt - kedvencem a tárkonyos raguleves, ez nem is hasonlított hozzá, se tárkony, se tejszin, a borsó kemény - ez a többi levesben is így volt. Az étlapon szereplő libamájjal, sajttal, gombával töltött csirkemellből kifelejtették a libamájat.
Gyenge 2021. március 9.egyedül járt itt
Az étterem kifőzdéjéből elvitt ételre a sváb vadas megnevezés sehogysem illett Mert megjelenése, íze és állaga illata egy borzalmat takart - otthagytam. Remélem a szakács nem evett belőle pedig megérdemelné! ! Az étterem kisebb döccenőkkel de jól működik. Az ott dolgozó kövérkés emberről a gyerekszoba hiánya lerí.
Kiváló 2019. július 7.egyedül járt itt
Nem először jártam ott, eddig rendszerint hagymás rostélyost rendeltem, mert nagyon szeretem és nem sikerült még otthon jó minőségben elkészíteni. Most kivételesen mást próbáltam ki, - jércemell tökmagos bundában cheddar sajttal töltve - a kiszolgáló lány kedves volt és isteni limonádét facsart a 34 fokos melegben. Ráadásul a szomszéd virágosnál végre kaptam angol muskátlit is.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. szeptember 2.a párjával járt itt
Vasárnapi ebéd a Stadt étteremben, első látogatás. A telefonos foglalással semmi probléma,az étterem nem nagy,de hely még volt vasárnap délben is. Ízlésesen berendezve, szürke-fehér variáns színekkel, kicsit talán sűrűn állnak az asztalok, de el lehet férni. Tisztaság, rendezettség. Az étlap két fő részből áll, a jelenlegi ajánlat és az állandó ételek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 30.a párjával járt itt
Egy hétfői ebédre érkeztünk az étterembe férjemmel. Örömmel láttam, hogy az étlapon nem csak az éttermek többségében szereplő ételek (rántott ételek rizzsel/hasábburgonyával stb. ) szerepelnek, hanem annál különlegesebb fogások is (és ez utóbbiak voltak többségben).
Kiváló 2018. június 1.barátokkal járt itt
Vasárnap délben voltunk a barátokkal ebédelni - lassan törzshely lesz és Budapestről csak ezért utazunk oda. Az ételek minősége tökéletes, a kiszolgálás kedves. A kerthelyiség szó egy kicsit csalóka, mert elég szűkös helyen, az utca felőli fronton van, de a kiváló ételek feledtetik ezt.
Kiváló 2018. március 18., kollégákkal járt itt
Bár Budapesten élek,gyakran járok Budakeszi-Zsámbék irányába,általában ilyenkor jó kedvvel ugrok be egy ebédre kollégáimmal. Az ételek és a kiszolgálás színvonala kiváló,mióta felújjították a helyet,a tér is sokkal stílusosabb lett. Látszik rajta,ez belsőépítész munkája.
Ha erre jártok,mindenképp kukkancsatok be,akár egy kávéra is. :)