Stadt Étterem & Kávézó Budakeszi
2092 Budakeszi, Fő út 57.

Stadt Étterem & Kávézó Budakeszi a térképen

Szállások Budakeszi városában
Wellness csomagok Budakeszi városában

Stadt Étterem & Kávézó Budakeszi vélemények

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Nem először jártam ott, eddig rendszerint hagymás rostélyost rendeltem, mert nagyon szeretem és nem sikerült még otthon jó minőségben elkészíteni. Most kivételesen mást próbáltam ki, - jércemell tökmagos bundában cheddar sajttal töltve - a kiszolgáló lány kedves volt és isteni limonádét facsart a 34 fokos melegben. Ráadásul a szomszéd virágosnál végre kaptam angol muskátlit is.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
Vasárnapi ebéd a Stadt étteremben, első látogatás. A telefonos foglalással semmi probléma,az étterem nem nagy,de hely még volt vasárnap délben is. Ízlésesen berendezve, szürke-fehér variáns színekkel, kicsit talán sűrűn állnak az asztalok, de el lehet férni. Tisztaság, rendezettség. Az étlap két fő részből áll, a jelenlegi ajánlat és az állandó ételek.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hétfői ebédre érkeztünk az étterembe férjemmel. Örömmel láttam, hogy az étlapon nem csak az éttermek többségében szereplő ételek (rántott ételek rizzsel/hasábburgonyával stb. ) szerepelnek, hanem annál különlegesebb fogások is (és ez utóbbiak voltak többségben).

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vasárnap délben voltunk a barátokkal ebédelni - lassan törzshely lesz és Budapestről csak ezért utazunk oda. Az ételek minősége tökéletes, a kiszolgálás kedves. A kerthelyiség szó egy kicsit csalóka, mert elég szűkös helyen, az utca felőli fronton van, de a kiváló ételek feledtetik ezt.

2018. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. március 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bár Budapesten élek,gyakran járok Budakeszi-Zsámbék irányába,általában ilyenkor jó kedvvel ugrok be egy ebédre kollégáimmal. Az ételek és a kiszolgálás színvonala kiváló,mióta felújjították a helyet,a tér is sokkal stílusosabb lett. Látszik rajta,ez belsőépítész munkája.
Ha erre jártok,mindenképp kukkancsatok be,akár egy kávéra is. :)
Cegléd
Gyöngyös

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 17.
Egy teljesen átlagos hétköznapon, ebédidőben, amikor a kisváros többi része, beleértve a vendéglátó helyeket is, nagyjából pangott az ürességtől, nos a Stadt akkor (is) tele volt. A bal oldali részt különteremként használják, rendezvényekre, esküvőkre, a pult utáni teremben viszont az asztalok meglehetősen sűrűn vannak egymás mellé tolva, nyilván a lehetséges maximális helykihasználás érdekében.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek minősége kifogástalan, nagy, kiadós adagok,amit nem tudtuk elfogyasztani, de készséggel csomagolták a maradékot elvitelhez. A választék bőséges. Az árak az adaghoz képest elfogadhatóak. A felszolgálók segítőkészek, udvariasak. Tisztaság és kellemes környezet, jó hangulatban elfogyasztott finom ételek. Összességében elégedetten távoztunk.

Mobilról küldte. | 2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. december 2.
Kellemes környezet, túl zsúfolt étlap, de a pincérek segítőkészek. Finoman főznek. Összeségében klassz hely.

2015. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. december 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két hete próbáltam vaslábosban készített sóletet enni. Rettenet volt, minősége még egy közepes babfőzelékét sem érte el A behírdetett füstölt libahús és töltött libanyak nem együtt főtt a babbal. Jaj! ! ! Az már hab a tortán, hogy a nem eszem baromfit és ezért az ételt hús nélkül kértem. Pincér első menetben a 2000 Ft-os étel árát 1730 Ft-ra csökkentette.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Az étel választék bőséges az adagok mérete kielégítő és házi jellegű nagyon finom.Ha jót akarsz enni ide érdemes ellátogatnod

Legnépszerűbb csomagok Budakeszin és környékén
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, kerékpár, játszótér, ping-pong és biliárd szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.02.
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.189 - 67.901,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.02.28.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
3-7 éjszaka 9.857,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.09.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 22.720,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.09.30.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.12.31.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.165 - 11.772,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.16. - 2020.06.25.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 5.608 - 15.165,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2021.10.25.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 20.962 - 27.112,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.19. - 2020.08.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, meghitt vacsorával, karácsonyi uzsonnával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.27. - 2020.12.06.

Szállodák Budakeszi környékén
Royal Club Hotel Budakeszi
Tó Wellness Hotel Budakeszi
City Hotel Unió  Budakeszi
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Stadt Étterem & Kávézó BudakesziX