Auchan Bistro Budaörs

The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels Budapest

Auchan Bistro Budaörs vélemények

2055
Átlagos 2023. április 4.egyedül járt itt
Márpedig én itt ma, azaz hétfőn fogyasztottam, még ha keveset is. De a La Menzában ettem, itt csak inni álltam meg, és meglepődve láttam, hogy ez nem romlott, javult, sokkal bőségesebb a választék, mint régen, legközelebb már akár ide is ülhetek megint. A hely olyan, hogy kintről, bentről lehet kérni, fogyasztani, de leülni csak a benti részlegben lehet. Én meg ittam egy Aloe Verás üdítőt, állva, amúgy meg 660 forint volt.
Auchan Bistro Budaörs - Külső képAuchan Bistro Budaörs - BelsőAuchan Bistro Budaörs - Étel/italAuchan Bistro Budaörs - BelsőAuchan Bistro Budaörs - Étel/ital
2055
Átlagos 2018. november 6.egyedül járt itt
Régen az Auchan belső büféje Budaörsön egy elég bánatos evőhely volt, nem tudom, néha mi vonzotta oda az embereket, amikor kint, 50 méterrel arrébb 10 jobb lehetőség közül választhattak volna. Állni lehetett a piszkos asztaloknál és beszáradt, elég ízelten csirkeszárnyakat rágicsálni.