Erika Salátázója Budaörs

5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték
4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.12.20-ig
Hotel Bellevue Esztergom
74.400 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Erika Salátázója Budaörs vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 372 városban járt márFelfedező - 911 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 15853 feltöltött kép
Kiváló 2022. augusztus 5.egyedül járt itt
Budaörsön van néhány gasztronómiai fellegvár, ahol csúcsra járatják a konyhai innovációt, nos, tegyük hozzá, hogy az Erika salátázója nem ezen a pályán versenyez. Nem azért, mert itt rossz az étel, egyszerűen más irányba mentek. Gondolkodtam a minősítésen, ötöst kellene adnom erre is, mint a Rutinra vagy pl.
4Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Erika Salátázója Budaörs - EgyébErika Salátázója Budaörs - EgyébErika Salátázója Budaörs - EgyébErika Salátázója Budaörs - EgyébErika Salátázója Budaörs - EgyébErika Salátázója Budaörs - EgyébErika Salátázója Budaörs - EgyébErika Salátázója Budaörs - EgyébErika Salátázója Budaörs - EgyébErika Salátázója Budaörs - EgyébErika Salátázója Budaörs - EgyébErika Salátázója Budaörs - EgyébErika Salátázója Budaörs - EgyébErika Salátázója Budaörs - BelsőErika Salátázója Budaörs - EgyébErika Salátázója Budaörs - EgyébErika Salátázója Budaörs - EgyébErika Salátázója Budaörs - EgyébErika Salátázója Budaörs - EgyébErika Salátázója Budaörs - Külső kép
Még több kép (17 db) >>