Anyagcsere itt is

Jack's Burger Budaörs BudaörsJack's Burger Budaörs Budaörs a térképen

Átlagos 2018. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. május 14.
Ne legyünk a szokásaink rabjai, gondoltam, együnk egyszer itt is... van ilyen nevű burger, meg olyan nevű burger is. Pénztároslány első napja, az egész országban tömény szakemberhiány van, picit félreértjük egymást, főnöknő jön, kisegít. Nem haragszom, segíteni akarok. Főnöknő meg is ajándékoz egy barbecue-szósszal. Nagyon kedvesek, de tényleg. Nagyon köszönöm. Az igaz, hogy a pár perc nem igazán pár perc lett, amíg a sorszámomra vártam, mint egy rendelőben. De végre felvillant a lámpa és mehettem a kis papírtálcámért! Rántotthús édes hamburgerzsemlében, meg még édes ketchup is van rajta. Nem vagyok egy nagy sórajongó, de a krumpli is teljesen sótlan volt, meg ez az édesszendvics is. Nem baj, utósóztam. Megettem a kis koszos kezemmel, amivel jöttem, meg a kis koszos villával, ami a fogaival áll ki a tartóból. De ilyen az összes szomszéd is, errefelé így szokták. Megittam a kis egyszerű teámat is. Hely kipipálva.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Jack's Burger Budaörs Budaörs - BelsőJack's Burger Budaörs Budaörs - BelsőJack's Burger Budaörs Budaörs - Étlap/itallapJack's Burger Budaörs Budaörs - Étlap/itallapJack's Burger Budaörs Budaörs - BelsőJack's Burger Budaörs Budaörs - BelsőJack's Burger Budaörs Budaörs - Étel/ital

Jack's Burger Budaörs további értékelései

2019.09.26egyedül
A hús agyonsózott, száraz, a zsemle kemény, minden tolat belőle kifelé, a 2290 forintos Juicy Lucy fizetéskor 2690, a pénztáros csaj letegez.
Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig