All in - rántott csirke

Jack's Burger - Tesco Budaörs BudaörsJack's Burger - Tesco Budaörs Budaörs a térképen

2018. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. június 3.
A Jack's burgeres lánc egyik street food egysége a budaörsi Auchan vendéglátó egységei sorában. A nagyüzemi amerikai franchise láncoknál jobb burgert ígér, amit többé-kevésbé sikerült is hozni, de a hazai kézműves burgerek színvonalát azonban nem üti meg. Érdemes a szórólapot áttanulmányozni, mivel abban egész jó akciókat lehet találni. Az mondjuk mutat valamit, hogy nem a személyzet kínál és javasol, hanem a szórólapból a vendégek "öntanuló" módon.
Ha burger helyett valami másra vágynánk, akkor a 6 féle all in menüből érdemes választani, üdítővel, sült krumplival 1690 Ft-ért. Fish & chips, chick & chips, grillkolbász, oldalas és rántott hús. A hallal egyszer már befürödtem, igaz nem itt, hanem a westendben, viszont a rántott csirkemell ha nem is nevezhető eredeti fogásnak, de hozta az elvárhatót.
Ez így szerintem árban is korrekt volt.
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Jack's Burger - Tesco Budaörs Budaörs - Belső

Jack's Burger - Tesco Budaörs további értékelései

2019.02.28egyedül
Rendeltem egy burgert nem kértem bele dolgokat de pluszba kértem hagymát... Nem kaptam hagymát és bele tették amit nem kértem! Most jártam itt elsőnek.
2018.01.19barátokkal
Szerintem a legfinomabb hamburger az egész környéken!! Nagyon nagyon finom! Mindig jókat eszünk itt!
2016.10.17egyedül
Több helyen is fogyasztottam már a hamburgerüket, itt legutóbb tegnap, eddig nem csalódtam, azt kaptam amit vártam. Nem egy megszokott gyorséttermi hamburger. A "legjobb" ajánlatuk ha jól emlékszem 1190Ft ért a hamburger menü. Itt kapsz egy hamburgert, sült krumplival és dobozos üdítővel,...
Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig