A svábok Kínája

Kincs Sziget Kínai Gyorsétterem BudaörsKincs Sziget Kínai Gyorsétterem Budaörs a térképen

Átlagos 2024. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. április 10.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Na jó, beismerem, ebbe a gyorsétterembe csak azért mentem, mert emlékeim szerint itt még nem voltam. De hát milyen elvárásokkal mész egy kínai gyorsétterembe? Na látod, én is ugyanolyanokkal mentem. Éhes vagy, ebédidő, ennél valamit, ennyi. És meg is történt hétfőn. A kültér és beltér viszonylag rendezettebb az átlag kínai büfékhez képest, jó benyomást kelt. A kínálat a most már országszerte kommersznek mondható kínai átlagos, És érdekes, abban néha van egy icipicit jobb és egy icipicit rosszabb is. Néha megdőlni látszik az az elmélet, hogy ezt mind egyetlen nagy fazékban főzik, mert tök egyforma Záhonytól Hegyeshalomig. Itt egy picit más ízű volt és egy picikét rosszabb, mint a szokásos, de messze az ehetőség határain belül. Tésztát kértem, nem volt nagyon jó, és csípős marhát, az sem volt nagyon jó. Meg a szokásos savanyúság sem volt olyan, valamicskét elmaradt a szokásostól. De az egész nagy tál étel a hozzá kért savanyúsággal együtt is csak 2500 forint volt, pénzromlás ide vagy oda. Szóval, ennyi a tapasztalat meg a jótanács, egyél ott, ha akarsz.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Kincs Sziget Kínai Gyorsétterem Budaörs - Külső képKincs Sziget Kínai Gyorsétterem Budaörs - Étel/italKincs Sziget Kínai Gyorsétterem Budaörs - BelsőKincs Sziget Kínai Gyorsétterem Budaörs - Belső
Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig