Pizza Hut - Auchan Budaörs Budaörs

The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels Budapest

Pizza Hut - Auchan Budaörs Budaörs vélemények

2055
Átlagos 2018. augusztus 27.egyedül járt itt
Bevallom, ritkán eszem pizzát. valaha többször előfordult. De ma már inkább az igénytelen ételek között tartom számon. Ide is, azt hiszem, azért botlottam be, mert a többi étterem már zárva volt. Ehhez képest nem volt rossz, amit kaptam, de az nagyon gyalázatos volt, hogy a műanyag villát vagy a kést nem lehet másképp megfogni, kivenni, csak a fogainál vagy a pengéjénél fogva.
Pizza Hut - Auchan Budaörs Budaörs - BelsőPizza Hut - Auchan Budaörs Budaörs - Étel/italPizza Hut - Auchan Budaörs Budaörs - BelsőPizza Hut - Auchan Budaörs Budaörs - BelsőPizza Hut - Auchan Budaörs Budaörs - Belső