Még egy jó hely az út mentén

Punto Cukrászda & Bistro & Pizzéria BudaörsPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs a térképen

2020. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. szeptember 24.
Azt hiszem, párhuzamosan haladtam éppen az 1-es úttal és valami helyet kerestem, ahol ehetnék valamit Budaörsön. Azután kibukkantam az 1-esre és ezt találtam. Nem tudtam róla, abszolút meglepetés volt. Parkoló van, szabad hely is van, egy próbát mindenképpen megér. Elég újnak tűnik az épület és szépen parkosítva van a környezete, vonzónak is látszik. Hogy cukrászda vagy pizzéria, az meg majd bent kiderül. Kívülről nem tűnik pizzériának, az biztos. Bent amolyan trendi vonalat visz, ilyenek a frissen nyílt éttermek pár éve mint ez, valahol nagyüzemben gyárthatják a terveket. A pultsor amolyan tömegek kiszolgálására alkalmas benyomást kelt, az édes frakció dominál, jelentős részben fagylaltok és cukrászsütemények. Kérdés, hogy szeretnék-e egy cukrászdában valami jó kis fűszereset ebédelni? Ezen még nem gondolkodtam. A kiszolgálás figyelmes és kedves, az a hölgy, aki fogadott, és érdeklődött, hogy mit szeretnék, valóban vendéglátós erényeket csillogtatott. Barátságos volt, türelmes és segítőkész. És nagyon szimpatikus. Tehát maradtam és leültem. Több asztal táblával foglalt, ezek szerint jól prosperál a hely. Az étlap nem túl bőséges kínálatot ígér, de választékos igényeknek felel meg. A hely egyáltalán nem olcsó, de nem is ezt várjuk tőle. Végül egy bécsi szelet mellett döntöttem, hasábburgonyával. Kiderült, hogy savanyúság egyáltalán nincs, saláták vannak ugyan, de nem a főétel velejáró kiegészítői. Így hát tartármártásban egyeztünk meg, hogy majd azt kenem rá. Nem túl sok várakozás után meg is érkezett a fogás, tényleg dekoratív, igényesen tálalt étel, a hús teljesen rendben is van, nincs hajszálvékonyra klopfolva, megfelelő méretű, a panír is átmenet a magyaros-ízes és a bolti, bőrszerű egyenpanír között, közepesen élvezetes ízhatással, a burgonya viszont a világ legközönségesebb nagyüzemi hasábja, de rendesen elkészítve, nem nyers, nem túlsütött, de teljesen ízetlen és érdektelen. Rákentem a tartárt a húsra és a krumplira is, ettől a legátlagosabb ízt kapta, pont olyan volt, mint bárhol máshol a Glóbuson. Az italomat éppen az ellenkező oldalra kaptam az étel mellé, mint ahová vártam volna. Később megkérdeztem, ahogy máskor is szoktam, hogy készíthetek-e néhány mobilfotót az intézményben? Ez itt nem egyszerű, a felszolgáló megkérdezi a jelenlévő kisfőnököt, aki kijön, megkérdezi, hogy mit szeretnék, majd elmegy telefonálni a nagyfőnöknek, végül kiderült, hogy persze, lehet. Ilyenek arab kávézókban, pakisztáni gyorsbüfékben szoktak előfordulni, de előfordul és a távoli főnök néha úgy dönt, hogy nem, mert tilos, azért, mert csak. Itt most szabad volt. Hát így is tettem. Kutyabarát hely, a teraszon árulkodik ennek a nyoma. A mellékhelyiség makulátlan, tiszta. A terasz mellett jól kialakított játszótér van gyerekeknek, elég szép, praktikus, célnak megfelelő. Szóval… sokféle szolgáltatást nyújt a hely. A Fehérvári úti Punto Gelatoval semmi gondom-problémám, azt kedvelem, és ez a hely valószínű nem csak névrokona annak. Ajánlott kategória, és úgy tűnik, alakul is szépen a vendégkör.
Hangulat:Átlagos
Punto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - Külső képPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - Külső képPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - EgyébPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - BelsőPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - Étel/italPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - Étel/italPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - Külső képPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - MosdóPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - MosdóPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - MosdóPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - BelsőPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - Étlap/itallapPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - EgyébPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - Külső képPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - EgyébPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - Külső képPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - EgyébPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - Étel/italPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - Étel/italPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - Étel/italPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - Étel/italPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - Étel/italPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - BelsőPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - EgyébPunto Cukrászda & Bistro & Pizzéria Budaörs - Külső kép

Punto Cukrászda & Bistro & Pizzéria további értékelései

2023.07.19csoporttal
Budaörsön az egyik legkiemelkedőbb több profilú hely süti , fagyi , étterem rész és pizza. Játszótér egy plusz pont !
2023.06.06a párjával
Csak egy italra és süteményre mentünk be. Ugyan a sütemények (Somlói galuska, illetve párom valamilyen málnás süteményt evett) finomak voltak és a limonádé is jó volt (bár a folyadék és a jég mennyisége nagyjából egyenlő volt), viszont az Aperol Spritz-ből a vízen kívül mindent kispóroltak. A...
2022.11.20a párjával
Kedves gyors kiszolgálás. Finom sütik.mindig találok valami finomat. Szeretném nyáron is sokszor felkeresni ezt a helyet.
Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig