Csak az íz

Vörös Homár Halbisztró - Auchan BudaörsVörös Homár Halbisztró - Auchan Budaörs a térképen

2018. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. október 2.
Ne várj valami nagyon kényelmes étkezést, ez csak egy bisztró. De annak nagyon jó! Belül van az Auchanban, a vásárlótérben, a halak mellett. Meglepően érdekes hely, viszonylag szűk kínálat, de ami van, a kitűnő! Én 2.000,- forintért ettem garnélás tészták, elsőrangú volt és bőséges adag. Ott készítik kedélyesen a szemed láttára. Az mondjuk elég lelombozó, hogy nem lehetett meggyőzni őket, hogy milyen nem higiénikus a tartóból fogaival kiálló villa... meg hát közben körülötted hömpölyög a bevásárlóközpont néha kiábrándító népe, de sebaj, mert kipróbálni ki kell ezt és nagyon meg is éri! Más kagyló- és halétel is szerepel a kínálatban. Ne kerüld el, mert lemaradsz valamiről! (Praktikus az is, hogy adnak egy kis elektromos korongot, ami jelez, ha kész a kaja, ha közben elsétálsz vásárolgatni.)
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Vörös Homár Halbisztró - Auchan Budaörs - Étel/italVörös Homár Halbisztró - Auchan Budaörs - Külső képVörös Homár Halbisztró - Auchan Budaörs - Étel/italVörös Homár Halbisztró - Auchan Budaörs - BelsőVörös Homár Halbisztró - Auchan Budaörs - BelsőVörös Homár Halbisztró - Auchan Budaörs - BelsőVörös Homár Halbisztró - Auchan Budaörs - Étel/italVörös Homár Halbisztró - Auchan Budaörs - Étel/italVörös Homár Halbisztró - Auchan Budaörs - Külső képVörös Homár Halbisztró - Auchan Budaörs - Külső képVörös Homár Halbisztró - Auchan Budaörs - BelsőVörös Homár Halbisztró - Auchan Budaörs - Étel/ital

Vörös Homár Halbisztró - Auchan további értékelései

2021.12.06a párjával
Kedves kiszolgálás jó minőségű étel stílus köszönöm szépen még vissza fogunk térni yamaicai paprika salátáját elsajátítottam nagyon finom szép napot kívánok mindenkinek
Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig