Advent minden évben

Advent Bazilika BudapestAdvent Bazilika Budapest a térképen

Kihagyhatatlan 2022. decemberben, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2023. január 27.
Évek óta mindig ki szoktunk jönni ide a Bazilikához, megnézni az adventi vásárt és a fényjátékot. 2022-ben is nagyon szép volt a fényjáték, amelyet a Bazilika homlokzatára festettek-vetítettek. Ahogy már leírtam a Vörösmarty téri adventi vásár kapcsán, sajnos annyira drága lett a vásár, hogy szerintem egyszerűen nem érdemes itt semmit vásárolni, csak pénzkidobás, mert semmi olyat nem árusítanak, amit ne lehetne máshol, akár a közelben is lényegesen olcsóbban beszerezni, gondolok itt az ételekre-italokra (forralt bor, puncs, illetve lacikonyha, lángos, kürtös kalács).
De a hangulat miatt nagyon is érdemes kijönni, valóban igazi karácsonyi miliőbe kerül itt az ember. Hétvégén elég nagy tömeg szokott lenni. Én rendszerint hétköznap munka után járok erre, korán sötétedik, így a fényjátékot is elcsípem.
Évek óta a legszebb európai adventi vásárok között tartják számon, szerintem teljesen jogosan.
Advent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - EgyébAdvent Bazilika Budapest - Egyéb

Advent Bazilika további értékelései

2022.11.23a párjával
Picit túlárazott, ahogy az lenni szokott, de már a nézelődés miatt is érdemes elidőzni a Bazilika előtt. A hely picit szűkös, túl sokáig én sem bírtam a bóklászást a pavilonok között. Igaz, pont a fényjátékra értünk oda, ilyen picit jobban összesűrűsödik a tömeg. Lehet enni, inni, és mindenféle...
Hotel Yacht Siófok - Pünkösd
Hotel Yacht Siófok
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.19-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Residence Siófok - Pünkösd
Hotel Residence Siófok