Más ez az Advent

Vörösmarty téri adventi vásár BudapestVörösmarty téri adventi vásár Budapest a térképen

Érdekes 2022. decemberben, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2023. január 27.
Minden évben több alkalommal is kinézek az adventi vásárba, nem volt ez másképp 2022-ben is. A covid idején sajnos ez a rendezvény is elmaradt, de most már nem volt akadálya annak, hogy a külföldiek és magyarok által is annyira kedvelt program ismét megrendezésre kerüljön. Az idei évben már ugyanaz a cég szervezte a Bazilika Adventet és a Vörösmarty téri karácsonyi vásárt is, de én nem vettem észre nagy eltérést a korábbi évekhez képest. A tér körül körben standok, kioszkok, a fák szépen feldíszítve, a Váci utca elején hatalmas feldíszített Karácsonyfa. A legszebb rész szerintem nem is a Vörösmarty tér, hanem a Deák Ferenc utca, azaz a Fashion Street. Itt is a kedvencem az a ház, amelynek a fala végig díszfényben úszik, amelynek színe folyamatosan változik. A kollégákkal minden évben közösen kijöttünk ide 1-1 pohár forralt bort vagy puncsot inni, a többiek töki pompost is ettek. Sajnos a vásár most már annyira irreálisan drága lett, hogy én nem szeretnék itt pénzt költeni, egyszerűen nem éri meg. Forralt bort máshol is ihatok, szóval inkább csak körülnézek. A fények miatt persze sötétedés után, estefelé érdemes kijönni.
Vörösmarty téri adventi vásár Budapest - EgyébVörösmarty téri adventi vásár Budapest - EgyébVörösmarty téri adventi vásár Budapest - EgyébVörösmarty téri adventi vásár Budapest - EgyébVörösmarty téri adventi vásár Budapest - EgyébVörösmarty téri adventi vásár Budapest - EgyébVörösmarty téri adventi vásár Budapest - EgyébVörösmarty téri adventi vásár Budapest - EgyébVörösmarty téri adventi vásár Budapest - EgyébVörösmarty téri adventi vásár Budapest - EgyébVörösmarty téri adventi vásár Budapest - EgyébVörösmarty téri adventi vásár Budapest - EgyébVörösmarty téri adventi vásár Budapest - EgyébVörösmarty téri adventi vásár Budapest - EgyébVörösmarty téri adventi vásár Budapest - EgyébVörösmarty téri adventi vásár Budapest - EgyébVörösmarty téri adventi vásár Budapest - Egyéb
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval