1201-es Ételbolt Budapest

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

1201-es Ételbolt Budapest vélemények

Szörnyű 2021. november 16.a párjával járt itt
Nos nem is tudom azt mondanám játszuk magunkat a semmire. . Igazából az ételek egyhangúak ismétlődnek ,fantáziátlan az étlap irreális árakkal a minőséghez képest. Ízvilág . . hmm
Semmi de az nagyon . . Új vendégek nem jellemző vissza térő nyugdíjasok meg a közelben dolgozók akik nem tudnak messzebb menni ebédidőben. .
Szörnyű 2021. július 30.egyedül járt itt
Zsíros ételek, koszos higiéniát nélkülöző hely. Utálatos személyzet . Az ételek gusztustalanok, ráadásul a húsra körözést kell kiadni mert nem találni az ételben az ár viszont borsos! Ettem már jobbat is, sőt csak jobbat ettem. A hely maga és a kiszolgálás, illetve a az összkép az kritikán aluli. Szerintem rossz színvonal rossz szakáccsal de köszi egy próbát megtért.
2055
Átlagos 2019. április 16.egyedül járt itt
Ajánlani nem tudom, de mégis azt mondanám, hogy menj be, nézd meg! Nagyon különleges hely, pozitív és negatív élmények keveréke. Már az utcáról izgalmas, becsábít. Éhes voltam arrafelé, találta,m egy kínai pincét a Böszörményi úton, egy darabig szomorúan ácsorogtam a lápcsőn, aztán rájöttem, hogy ez nem kell nekem.
1201-es Ételbolt Budapest - Külső kép1201-es Ételbolt Budapest - Külső kép1201-es Ételbolt Budapest - Egyéb1201-es Ételbolt Budapest - Külső kép1201-es Ételbolt Budapest - Belső1201-es Ételbolt Budapest - Étel/ital1201-es Ételbolt Budapest - Egyéb