Hát.......

3 Testvér Török Étterem - Erzsébet körút Budapest3 Testvér Török Étterem - Erzsébet körút Budapest a térképen

Gyenge 2015. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2015. február 16.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Az étterem a munkahelyem mellett van tehát praktikusságból mentem ide illetve kényelem merő lustaságból. Hát leszoktam róla.
Többször próbáltam abba a reménybe, hogy a rossz étel és a flegma kiszolgálás csak véletlen. Hát nem! Szárazra sütött égetett piza, rendszeresen, mert a kollegáim is azt hitték, hogy ez csak egyszeri véletlen. Merészeltem rá kechapot kérni, hát majdnem kikérték maguknak, hogy mit képzelek én. Na, de azért nem adtam fel, megkóstoltam a cyrsost is, na nem fogom azt se többet, szintén száraz égett hús stb. Na még dúlt bennem a remény és megnéztem egy tészta félét a neve joghurtos görög tészta. Hát ezt ránézésre kihagytam és a mai napig gondokozom mitől görög egy sima csigatészta amit egy pohár (na ez túlzás) johurttal nyakon öntenek. Nos részemről a továbbiakban kihagyom ennek az étteremnek a látogatását.
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Gyenge