Igényes, hangulatos hamburgerező kitűnő kiszolgálással

42 Gastro & Art Restaurant Budapest42 Gastro & Art Restaurant Budapest a térképen

Kiváló 2015. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2015. augusztus 16.
A „42 Gasztro Art” az a hely, ahová úgy vágyik vissza az ember, hogy még el sem ment. A belteret a modern festészet darabjai ékítik, de ez nem zavaró, mert harmóniába van minden látványelem, s aki a klasszikus festészetre esküszik, az sem fogná menekülőre.
A háttérzene kellemes, ez is nagy dolog manapság.
A kiszolgálás lefegyverzően kedves, empatikus, olyan természetes kellem és vendégszeretet árad belőle, hogy az igen ritka.
Ettünk egy alapjáratú hamburgert, mely finom volt, bár még fejleszthető állagra-ízre. Nagyon értékeltük, hogy a belevalók, az ízesítők házilag készültek s örvendtünk annak is, hogy kézműves söröket tartanak a Rekettyés sörfőzdétől mely a Jónás nevű, a Bálnában működő sörházhoz kötődik. Dilemmáztam, hogy a Ravasz hódot kérjek-e vagy Arany Jónást, végül mindkettőből kértem egy üveggel. Ára 750 ft, ami csak annak tűnik soknak, aki nem ismeri a kézműves sörök palettáját, ugyanis ennyit kérnek nagyjából a szaküzletben is erre a sörre, ha emlékezetem nem csal, pár napja Szegeden szinte ennyiért vettem a sorozat két darabját.
A borlap is a magyar minőségi borkészítés javából válogat, tartanak szódát, békebeli üvegben.
Jó hely a 42 Gasztro Art, sok sikert kívánunk nekik!
Hangulat:Kiváló
42 Gastro & Art Restaurant Budapest - Belső42 Gastro & Art Restaurant Budapest - Belső42 Gastro & Art Restaurant Budapest - Belső42 Gastro & Art Restaurant Budapest - Étel/ital42 Gastro & Art Restaurant Budapest - Belső

42 Gastro & Art Restaurant további értékelései

2016.01.12barátokkal
Hangulatos kis étterembe lépünk be a volt Művész helyén, aminek nyomát egy régi cégtábla is őrzi az emeleten. Van egy kis stíluskavalkád, de ez nem zavaró, sőt, érdekes. Kényelmes hely, jó helykihasználással, van egy kis kanapé párnákkal, ahova szívesen ledőlne az ember egy pohár borral egy...
Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat