Adhatok egy ötöst?

5 to Go Hungary Budapest5 to Go Hungary Budapest a térképen

Kiváló 2022. szeptemberben járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 13.
A 5 TO GO hálózat első magyarországi kávézója egy hónappal ezelőtt nyitott meg a Király utca elején, a Deák tér és a Gozsdu Udvar közelében, Romániában azonban már közel 400 egységgel rendelkeznek.
A kávézóra egyik este figyeltem fel, amikor már zárva voltak, azonban a kirakatban Mona Lisa kávét kortyolt egy ügyes vizuális trükknek köszönhetően.
A névadásban a 5 azt jelzi, hogy az alap szimpla kávéitalok 500 Ft-ba kerülnek (eszpresszó, macchiato, americano, hosszú kávé). A következő kategória 700 Ft, majd 900 Ft (latte, jeges kávé, Fritz Kola), 1100 Ft (smoothie) és 1300 Ft-ba (kávé + péksüti) kerülő italok és ételek szerepelnek a kínálatban.
Nem számolnak fel plusz költséget az alternatív - növényi, ill. laktózmentes - tejért, de az ízesített kávék is ugyanannyiba kerülnek. Így történhetett, hogy egy kókuszos lattét 700 Ft-ért ihattam (sima cappuccino áron). Porcelán csészék nincsenek, a kávét papírpohárban adják, amely azonban színes, képregény mintás.
A szívószálat nem kóstoltam, de megtehettem volna, mert nemcsak lebomló, de ehető is.
A kávé Olaszországból érkezett, intenzív, testes, krémes aromájú, egyedi keverék, mely kifejezetten a 5 to go kávézólánc számára készül.
Az ételek terén 3 féle fánk - vaníliás, mogyorós, málnás (500 Ft), csokis Cookies keksz (500 Ft), muffin, bagel - 1 db pestós volt (1300 Ft), több szendvicset, sós péksütit elvártam volna, de 14 óra után már csak ezek voltak.
Inkább elviteles hely, de lehet helyben is kávézni a könyöklőnél. Terasza nincs.
Ár / érték arány:Kiváló
5 to Go Hungary Budapest - Egyéb5 to Go Hungary Budapest - Egyéb5 to Go Hungary Budapest - Egyéb5 to Go Hungary Budapest - Egyéb5 to Go Hungary Budapest - Egyéb5 to Go Hungary Budapest - Egyéb5 to Go Hungary Budapest - Egyéb5 to Go Hungary Budapest - Egyéb5 to Go Hungary Budapest - Egyéb5 to Go Hungary Budapest - Egyéb5 to Go Hungary Budapest - Egyéb5 to Go Hungary Budapest - Egyéb5 to Go Hungary Budapest - Egyéb

5 to Go Hungary további értékelései

2023.07.13a párjával
ZigZag után egyfelől könnyű írni, mert csak annyit kell mondani, hogy igen, stimmel, korrekt. Másfelől pedig nehéz, ha szeretnék valami más információt is közölni. Nos, megpróbálom röviden összegezni a mai tapasztalatunkat. Egy csöpp kávézó a Deák tértől 2 percre, ahol kitűnő kávékat kaphatunk -...
Alfa Hotel Miskolctapolca - Tavaszi wellness élmény
Tavaszi wellness élmény
2024.06.28-ig
Alfa Hotel Miskolctapolca
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval