Ez a hely megszűnt!

Wellness élmények előfoglalással
Ensana Thermal Hévíz

Absolut Pálinka Budapest vélemények

2014. február 17.barátokkal járt itt
Az étterem bezárt, a helyén Absolut Pálinka néven nyílt vendéglátóhely. Óriási pálinka kínálattal, kézműves sörökkel. Kellemes légkörű, néhány asztallal rendelkező hely. Sajnos éhes maradtam, mert étkezési lehetőség nincs. Aki viszont a magyar pálinkákat szeretné összehasonlítani, itt bátran megteheti, mert hatalmas a választék ízben, árban és főzdékben egyaránt.
A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
2013. szeptember 24.családjával járt itt
Street food turnén voltunk a családdal, a gyerekek már elfáradtak, de az Absolut pho felvillanyozta őket. Második alkalommal ették ezt a vietnami levest, a zöld korianderes változat, amit itt adnak, jobban megnyert mindannyiunkat, mint a Funky Pho thai bazsalikomos levese (bár azt is szerettük).
Absolut Pálinka Budapest - Külső képAbsolut Pálinka Budapest - BelsőAbsolut Pálinka Budapest - Étel/italAbsolut Pálinka Budapest - Étel/ital