Ahol minden a pálinkáról szól

Abszolút Pálinka BudapestAbszolút Pálinka Budapest a térképen

2014. novemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. január 1.
A Kazinczy utcai buli-negyedben található ez a picike hely, ahol a hangsúly a pálinkák népszerűsítésén van. Mi azonban nem ennek apropóján érkeztünk ide, hanem egy kalligráfiai kiállítás megnyitójára, melyet a különteremben tartottak. A hely nagyon kellemes, akik nem értenek vagy nem ismerik nagyon a pálinkákat, azoknak részletesen bemutatják a tudnivalókat és szívesen ajánlanak is. Mi a ritkább gyümölcsöket próbáltuk ki. 260 féle pálinka közül lehet válogatni.
Az ételek pontozása alatt a pálinkákat értettem, amúgy konyhával nem rendelkeznek. Árusítanak békésszentandrási kézműves söröket, valamint cidert is.
Az emeleten kis galéria van romantikázó párok számára.
Kellemes, szimpatikus hely, ajánlom.
Abszolút Pálinka Budapest - Külső képAbszolút Pálinka Budapest - Külső képAbszolút Pálinka Budapest - Étlap/itallapAbszolút Pálinka Budapest - Külső képAbszolút Pálinka Budapest - Étel/italAbszolút Pálinka Budapest - BelsőAbszolút Pálinka Budapest - BelsőAbszolút Pálinka Budapest - BelsőAbszolút Pálinka Budapest - EgyébAbszolút Pálinka Budapest - BelsőAbszolút Pálinka Budapest - BelsőAbszolút Pálinka Budapest - BelsőAbszolút Pálinka Budapest - Külső képAbszolút Pálinka Budapest - BelsőAbszolút Pálinka Budapest - BelsőAbszolút Pálinka Budapest - Külső kép
Ensana Thermal Hévíz - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással