Bagdad Gyros Budapest

gyorsétterem, streetfood
Bagdad Gyros Budapest
Bagdad Gyros BudapestBagdad Gyros Budapest
Bagdad Gyros BudapestBagdad Gyros Budapest

Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.23-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
2024.05.17-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Bagdad Gyros Budapest vélemények

Kiváló 2024. január 11.családjával járt itt
Nagyon finom kaja, kedves kiszolgálás, hangulatos.
Másnak is ajánlom a helyet.
Ár-érték arányban is viszonylag jó.
Jó árakban nagy adagok.
Mi törzsvásárlók vagyunk és mindig kapunk kedvezményt.
Családias, barátságos gyrosozó.
2082
Átlagos 2023. augusztus 29.egyedül járt itt
Az ember néha megszegi fogadalmait. Látom, azt írtam ide korábban, hogy soha többé! De ma éppen mentem Csang úrhoz, hogy egyek valamit, de aztán lefékeztem itt, hogy a fenének megyek én odáig, itt van ez, látom, már nem Adam, hanem Bagdad, akkor nyilván más is minden. Aztán bementem és ugyanaz az ember ott áll ám, hogy "én vagyok Ádám!
Bagdad Gyros Budapest - Külső képBagdad Gyros Budapest - EgyébBagdad Gyros Budapest - EgyébBagdad Gyros Budapest - Étel/italBagdad Gyros Budapest - EgyébBagdad Gyros Budapest - Étel/italBagdad Gyros Budapest - BelsőBagdad Gyros Budapest - BelsőBagdad Gyros Budapest - Étlap/itallapBagdad Gyros Budapest - Étel/italBagdad Gyros Budapest - Külső kép
2082
Gyenge 2018. február 9.egyedül járt itt
Elmentem már párszor mellette, néha be is néztem volna, de éppen akkor sokan voltak. Gondoltam, nem véletlenül. . . nagy mecsettel van szemben, hát nyilván "szakértők" járnak ide, akik ismerik a módját. Most szinte senki nem volt, egy arab sráccal beszélgetett a tulaj arabul, és szemmel láthatóan élénk is volt, de amikor én jöttem sorra, leeresztett és nem érdekeltem igazán.