Addictea - Asian Street Food Budapest

Wellness élmények
Ensana Thermal Hévíz

Addictea - Asian Street Food Budapest vélemények

2022. szeptember 11. járt itt
A Keleti Pályaudvarnál működő Asian Street Food ételudvaron belül ez a bubble tea lelőhely, amely a bejárat közelében, az előtér traktusban található. Az itallapjuk jól átlátható, részletes, informatív és nem utolsó sorban magyar nyelvű. Az immáron hazánkban is egyre népszerűbb bubble teák világába kalauzolnak el bennünket.
Addictea - Asian Street Food Budapest - EgyébAddictea - Asian Street Food Budapest - EgyébAddictea - Asian Street Food Budapest - EgyébAddictea - Asian Street Food Budapest - EgyébAddictea - Asian Street Food Budapest - Egyéb