Ételmentés a Kantinban

Advance Kantin BudapestAdvance Kantin Budapest a térképen

Kiváló 2023. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. augusztus 1.
Prémium kategóriás "menza" üzemi étkezde Angyalföldön a Váci út egyik modern irodaházának alsó szintjén. "Külsős" vendégek részére is nyitott. Munkanapokon ebédidőben lehet itt étkezni, többféle menü és variáció közül lehet válogatni. Tálcás, önkiszolgáló rendszerben működik, a végén fizetés a kasszánál. Úgy kerültem velük kapcsolatba, hogy ők is részt vesznek a Munch ételmentő programban, melynek keretében a vegetáriánus menüt - leves + főétel - 2150 Ft-ért lehetett megkapni. Nagy adag erdei gombakrémleves, majd parajos rizottó grillezett kecskesajttal. Alapáron a menük 3000 Ft-ba kerülnek. Ivóvíz kihelyezett kancsóban található az asztaloknál. A sütemények is nagyon jól néztek ki, vannak újhullámos fazonok is. (850-1050 Ft).
Szépek a tányérok, a berendezés is tetszett, egyáltalán nem a hétköznapi üzemi menza stílus. Sok asztal van, nagy az alapterület. A jobb oldalon külön kávézó részleget alakítottak ki, külön pulttal. Mivel ott sokan várakoztak, így ezúttal a kávéról lemondtam.
Fogom figyelni az akciókat, mert itt szívesen ennék még máskor is.
Hangulat:Kiváló
Advance Kantin Budapest - Étel/italAdvance Kantin Budapest - Étel/italAdvance Kantin Budapest - Étel/italAdvance Kantin Budapest - Étel/italAdvance Kantin Budapest - Étel/italAdvance Kantin Budapest - BelsőAdvance Kantin Budapest - BelsőAdvance Kantin Budapest - BelsőAdvance Kantin Budapest - MosdóAdvance Kantin Budapest - MosdóAdvance Kantin Budapest - Külső képAdvance Kantin Budapest - Külső képAdvance Kantin Budapest - Étel/italAdvance Kantin Budapest - Étel/italAdvance Kantin Budapest - Étlap/itallapAdvance Kantin Budapest - Étel/ital
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár