Bele az Afrikába

Afrikai Büfé BudapestAfrikai Büfé Budapest a térképen

2019. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. december 12.
Mindig úgy járok, hogy nem oda készültem, aztán mégis valami érdekes helyen kötök ki. Tegnap a Rákóczi térre igyekeztem, és pont ebbe botlottam, a tértől pár méterre. Meg is hökkentem nagyon, amikor a fekete srácok azt mondták, hogy ez már 9 éve itt áll! Hogy én hogyan kerültem ezt el idáig? Na, mindegy is, nézem a kínálatot, marhamód kihagytam a kecskelevest, pedig később olvastam a neten, hogy az milyen jó, csak annyit kértem, hogy valami afrikai ízű afrikai legyen, aztán hadd szóljon! Miután olyan nagyon sokszor nem eszem afrikai kaját, így persze akármivel meg lehet engem etetni ebben témában, de nem is baj, mert jó volt! Közben benyomtak valami afrikai zenét is a zenegépbe, hogy autentikus legyen a hangulat, meg megjött még egy afrikai srác is, szóval, ritmusra ettünk, de ez így rendben is volt. Nem drága a hely, csak nem lehet kártyával fizetni. Ezért megmutatták, hová bandukolhatok ki, milyen automatához, aztán pénzt is váltottam, fizettem is, jól is laktam, meg jól is éreztem magam.
Afrikai Büfé Budapest - Külső képAfrikai Büfé Budapest - Étel/italAfrikai Büfé Budapest - Étel/italAfrikai Büfé Budapest - Étel/italAfrikai Büfé Budapest - BelsőAfrikai Büfé Budapest - BelsőAfrikai Büfé Budapest - BelsőAfrikai Büfé Budapest - BelsőAfrikai Büfé Budapest - BelsőAfrikai Büfé Budapest - Belső
Világos Hotel Balatonvilágos - Kihagyhatatlan ajánlat Balatonvilágoson
Kihagyhatatlan ajánlat Balatonvilágoson