Alabárdos Étterem Budapest

Alabárdos Étterem Budapest
Alabárdos Étterem BudapestAlabárdos Étterem Budapest
Alabárdos Étterem BudapestAlabárdos Étterem Budapest

Alabárdos Étterem Budapest bemutatkozása

A Budai Vár leghíresebb étterme, mely a magyar és külföldi szaksajtó szerint Magyarország vezető éttermei közé tartozik. Kizárólag hazai nyersanyagot felhasználó és a múlt századi polgári konyha receptjei alapján készített ételeivel az étterem más dimenzióba helyezte az új magyar konyhát.

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
2024.07.01-ig
Hotel Helikon Keszthely

Alabárdos Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2014. december 16., kollégákkal járt itt
Céges karácsonyi vacsoránkat töltöttük az Alabárdos étterembe. A hangulat a kiszolgálás már-már zavarba ejtően elit volt. Az ételek külleme, ízvilága az összetevők harmóniája mesés, szavakkal leírhatatlan. Minden falat egy ízorgia volt egészen az előételtől a desszertig. Nyugodt szívvel ajánlom bárkinek, aki szereti a luxust.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 1., üzleti partnerrel járt itt
Brit üzleti partnerrel vacsoráztam (visszatérőként) itt. Érkezéskor üres volt az étterem, ám sorban megtelt a helyiség. A kacsamáj-pástétom emlékezetes marad (nem csak nekem). Volt azonban egy üveg bor, mely az előzőjéhez képest semmiben nem különbözött külsőleg, ám a tartalma nem ugyanaz volt. Igaz, ez nem az étterem hibája!
Alabárdos Étterem Budapest a térképen
1014 BudapestOrszágház u. 2.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo