Finomságok minden napra

All Day Coffee BudapestAll Day Coffee Budapest a térképen

2018. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. június 18.
Világutazó-gasztroblogger hölgy szívélyes és lelkendező ajánlásában olvastam erről az eldugott kis kávézóról az Astoria Hotel szomszédságában egy irodaépület bejárata mellett. A falból egy igen aprócska félkör cikkelyt hasítottak ki, s alakítottak benne ki egy kávézót. Őszintén szólva, nekem ez már túlságosan pici, nyomasztó volt a helyszűke minden pozitívuma ellenére.
A kis helyre minőségi finomságokat próbált bezsúfolni a tulajdonos hölgy. Serrano sonkás és sajtos, szalámis szendvics (750-950 Ft), kézműves házi torta és süti (2-3 féle, naponta változó kínálat) 550-650 Ft, a kiírás szerint szokott lenni quiche, toast melegszendvics, pohárdesszert is, de ezek ebéd utánra már kifogytak.
Kétféle kávét főznek: hagyományos olaszos pörkölésűt és világos pörkölésű újhullámosat is, +100 Ft felárral. A kávézót drágának találtam ahhoz képest, hogy kényelmesen leülni sem lehetett. Az italiano eszpresszó 390 Ft (Manuel brand), nem volt rossz, de nem is különösképpen emlékezetes vagy kitűnő, a mandulás étcsoki torta megjárta, töményen tartalmas csupa-csoki, 790 Ft-ba került.
Hangulat:Átlagos
All Day Coffee Budapest - Külső képAll Day Coffee Budapest - Külső képAll Day Coffee Budapest - Külső képAll Day Coffee Budapest - Külső képAll Day Coffee Budapest - Étlap/itallapAll Day Coffee Budapest - BelsőAll Day Coffee Budapest - BelsőAll Day Coffee Budapest - Étel/italAll Day Coffee Budapest - Étel/italAll Day Coffee Budapest - Étel/italAll Day Coffee Budapest - Étel/ital
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel