Kurkumás kesudió

Allegro di Fragola BudapestAllegro di Fragola Budapest a térképen

2021. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. szeptember 24.
A Fragola fagyizó a város több pontján sikerrel működik évek óta. Hosszú ideje megbízható minőségű, jó alapanyagokból dolgozó, izgalmas ízvilágot is felvonultató fagylaltozóként tartják számon a vendégek. A Bartók Béla úton ezúttal valami újba, egy komoly vállalkozásba fogtak. Egy bisztrót nyitottak, nagy terasszal, pizzakemencével, "rendes" , bár nem hosszú étlappal.
A beltér a mostanság divatos eklektikus: kényelmes ülőhelyek, többféle pasztell színvilág, mutatós burkolatok, dizájnos lámpatestek, kristálypohár, modern képek a falakon, de egy régi konyhaszekrény is akad.
Nem konkrét tervvel érkeztem, fagyizni mindenképpen akartam, de a személyzet különösképpen nem volt kedves, nem is igazán foglalkoztak velem, étlapot nem kaptam, így én sem erőltettem (utána ettem máshol inkább). De a fagyispultban felfedezett kurkumás kesudió fagylaltot semmiképpen nem akartam kihagyni. Nem pontosan értettem, hogy helyben fogyasztás esetén miért papírtálkát adnak, ráadásul +50 Ft "pótdíjéért, miközben a Cola mellé egy szép kristálypoharat kaptam, dehát nem kell itt mindent érteni.
Egy gombóc fagyi 400 Ft, itt szerencsére korrekt adagot adtak, nem úgy, mint amit jónéhány másik Fragola fagyizóban tapasztaltam, hogy "lecsalják" / lecsípik a mennyiséget. A kis üveges Cola 490 Ft-ba került. Kötelező szervizdíj nincs.
A mosdó nagyon szép, tiszta, vadiúj.
Sajnálom, hogy csak ennyi benyomást sikerült szerezni itt. Talán még visszatérek, mert ismerősök dicsérték a pizzát.
Kiszolgálás:Átlagos
Allegro di Fragola Budapest - EgyébAllegro di Fragola Budapest - EgyébAllegro di Fragola Budapest - EgyébAllegro di Fragola Budapest - EgyébAllegro di Fragola Budapest - EgyébAllegro di Fragola Budapest - EgyébAllegro di Fragola Budapest - EgyébAllegro di Fragola Budapest - EgyébAllegro di Fragola Budapest - EgyébAllegro di Fragola Budapest - EgyébAllegro di Fragola Budapest - EgyébAllegro di Fragola Budapest - EgyébAllegro di Fragola Budapest - EgyébAllegro di Fragola Budapest - EgyébAllegro di Fragola Budapest - EgyébAllegro di Fragola Budapest - EgyébAllegro di Fragola Budapest - EgyébAllegro di Fragola Budapest - Egyéb
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással