A környék ebédje

Ancsa kifőzde BudapestAncsa kifőzde Budapest a térképen

Átlagos 2022. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 20.
Véletlen volt, az Üllői úton jöttem gyalog a körút felé, más nem nagyon járkál itt gyalog, csak akik a közelben laknak. Észrevettem ezt a helyet a Futó utca sarkánál, nem evett bent senki, csak két ember kint, az esős hidegben, hát beültem. Nem széles a választék, de megfelelőnek tűnt. Babgulyást kértem, meg sárgaborsófőzeléket fasírozottal. A levest felmelegítette a hölgy, aki egyébként nagyon kedves, tényleg, és elég jelentős adagot adott a tányérba. Jó íze volt, tele volt mindenfélével, hússal is, bab viszont alig volt benne, szinte semmi. De jó volt. Tettem bele kis csípőst is, a pulton található tálkából. Laktató étel. A sárgaborsó főzelék meg a vagdalt is jelentős adag volt, de az íze elég sok kívánnivalót hagyott maga után, nagyon nehezen tömtem magamba, unalmas és ízetlen volt, meg is hagytam a végét. De mindez nem került sokba, kb. 3300 forintot fizettem ezért, és a kiszolgálás is nagyon szerethető.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Ancsa kifőzde Budapest - Külső képAncsa kifőzde Budapest - Étel/italAncsa kifőzde Budapest - BelsőAncsa kifőzde Budapest - Étel/italAncsa kifőzde Budapest - BelsőAncsa kifőzde Budapest - Belső

Ancsa kifőzde további értékelései

2023.11.18egyedül
Aki igazi magyaros finom ételeket szeretne enni, ide érdemes betérni ! Emberi, természetesen kedves kiszolgálás, figyelmesség, tisztaság, mind ezt hosszú évek óta változatlan minőségben, és energiával ! GRATULÁCIÓ !
2022.11.26gyerekekkel
Kedves mindent megoldó kiszolgálás, kiváló ízek, és patyolat tisztaság a vendégtérben és a konyhában is. Aki igazi házias ízekre vágyik csak ajánlani tudom próbálja ki.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?