Kiemelkedő hely

Andrássy Food & Wine BudapestAndrássy Food & Wine Budapest a térképen

Kiváló 2019. decemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2020. március 11.
Ritka eset, amikor erélyesen lépek fel, de megesik. A minap az Andrássy borozóba nem akartak beengedni zárás előtt 12 perccel, 21.48-kor. S nem elnézést, megértést kérve, hanem úgy, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, semleges, még csak sajnálkozást sem kifejező tényközléssel. Próbálkoztam udvariasan, de a hivatalos hangomat kellett elővegyem ahhoz, hogy megihassunk valamit.
Konkrétan azt kérdeztem, hogy „zárás előtt 12 perccel Ön azt mondja nekem, hogy nem szolgál ki”?
Nos, erre megnyílt a kapu.
A másik hölgy az intermezzo dacára kedves volt, így a kiszolgálás kettejük átlaga révén lett 3 pont.
Ittunk két pohár bort, és 10 előtt távoztunk, mert nálam a pontosság oda-vissza működik, az ember ne éljen vissza mások idejével.
Nem engedték, hogy kifizessük az italt, mert zárva volt a kassza. Rábeszélés nem hatott. Megköszöntük és távoztunk.
A hely egyébként rendkívül igényes, szívesen ennénk is itt valamikor valamit.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Andrássy Food & Wine Budapest - BelsőAndrássy Food & Wine Budapest - MosdóAndrássy Food & Wine Budapest - Étel/italAndrássy Food & Wine Budapest - BelsőAndrássy Food & Wine Budapest - BelsőAndrássy Food & Wine Budapest - Belső
Hunguest Hotel Aqua-Sol Hajdúszoboszló - Nyári ajánlat
Nyári ajánlat