Egy jól eldugott kifőzde

Andrea Ét-trendi Ételbár BudapestAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest a térképen

2020. augusztusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2020. szeptember 20.
A Madách tér közelében lévő, eléggé eldugott kifőzde a környék egyik legolcsóbb meleg étkezési lehetőségét nyújtja. Bár évek óta működik, én csak az elmúlt hónapokban fedeztem fel. Azóta viszont már háromszor is ettem itt, illetve innen. Míg a környékbeli, elsősorban külföldiekre építő trendi - és sokkal magasabb árfekvésű - bisztrók sorra zártak be ideiglenesen vagy véglegesen, addig Andrea és csapata továbbra is üzemel. Főleg a környékbeli lakók, nyugdíjasok és kismamák, diákok látogatják előszeretettel, illetve a környéken lévő irodákban dolgozók.
Egyszerű, jól ismert, magyaros ételeket készítenek. Mindig van leves, valamilyen főzelék, frissensültek, rántott ez-az, pörkölt vagy tokány, többféle savanyúság és majonézes saláta, valamilyen tészta vagy sültőben sült desszertféle. Az ételek többségéből kis adag is kérhető. A kínálat naponta változik.
A rendelésfelvétel és a fizetés a pultnál történik. Helyben a földszinten az ablaknál kialakított könyöklőknél lehet enni, vagy a galériaszinten, bár én ott még nem jártam.
Példaképpen az árakról: egy nagy szelet grillezett csirkemellfilé (800 Ft), petrezselymes burgonya (400 Ft), csemege uborka (250 Ft), elvitelre összesen 1450 Ft volt.
Adag rántott gomba és rántott karfiol, főtt rizs, majonézes kukorica, szintén elvitelre 1280 Ft.
Próbáltam már itt a brassóit és a zöldborsó főzeléket is fasírttal, mindkettő korrekt volt.
Ár / érték arány:Kiváló
Andrea Ét-trendi Ételbár Budapest - EgyébAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - EgyébAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - EgyébAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - EgyébAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - EgyébAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - EgyébAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - EgyébAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - EgyébAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - EgyébAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - EgyébAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - EgyébAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - EgyébAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - EgyébAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - EgyébAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - Étel/italAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - Étel/italAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - Étel/italAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - Étel/italAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - Étel/italAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - Étel/italAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - Étel/italAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - Étel/italAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - Étel/italAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - Étel/italAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - Étel/italAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - BelsőAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - BelsőAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - Étel/italAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - Külső képAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - Étel/italAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - Étel/italAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - Étel/italAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - Étel/italAndrea Ét-trendi Ételbár Budapest - Étel/ital
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon
2024.10.11-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig