Fagylalt, macaron, moszkauer

Andrész Cukrászda BudapestAndrész Cukrászda Budapest a térképen

Kiváló 2022. augusztusban járt ittÉrtékelt: 2022. november 6.
Az Andrész Cukrászdát ismertem, látogattam már Biatorbágyon és Budakeszin az elmúlt években, így örömmel fedeztem fel, hogy Budapesten, méghozzá a belvárosban, a Dohány utcában is nyitottak egy kisebb egységet. a megnyitóra 2021 májusában került sor, én először tavaly nyáron jártam náluk.
Az alapterület kicsi, inkább elviteles hely. De van benti asztal és egy kis terasz is a bejárat előtti járdaszakaszra települve.
A fagylaltok és a sütemények, ezen beül a macaronok is finomak, kóstolásra érdemesek. Először a mangó fagylalt volt, amit választottam náluk, amelyet kenésre és dekára lemérve adnak, nem gombócban. A fotón látható adag 420 Ft-ba került. A fagylaltok között nemzetközi díjnyertes ízek is akadnak, aki a különlegességek iránt fogékony, azoknak ajánlom a gorgonzolát fekete ribizlivel vagy a fűszeres karamellát (karamellálom néven).
Macaronból csokisat, kókuszosat, málnásat, pisztáciát vittem a gyerekeknek, minden elfogyott pillanatok alatt.
A fagyi mellé 2 db moszkauert ropogtattam el.
Francia stílusú monocake-eket készítenek, ezeket is érdemes megkóstolni.
Itt sokkal kisebb a hely, mint Bián, ezért a kínálat is szerényebb.
De ami van, abban nem fog csalódni az ember.
Jó minőségű, színvonalas cukrászda, jó is, hogy írom az értékelést, mert hamarosan vissza kell ide térnem, úgy érzem.
Ár / érték arány:Kiváló
Andrész Cukrászda Budapest - EgyébAndrész Cukrászda Budapest - EgyébAndrész Cukrászda Budapest - EgyébAndrész Cukrászda Budapest - EgyébAndrész Cukrászda Budapest - Egyéb

Andrész Cukrászda további értékelései

2023.07.04barátokkal
Kedves volt a kiszolgálás, a hangulat családias, a fagyi nagyon finom. Nagy öröm volt, mikor megjelent a kis üzlet itt a Dohány utcában, végre nem csak a biatorbágyiak élvezhették a sok finomságot. Sajnos mindez csak múlt idő, mert egy ideje zárva van a budapesti üzlet. Még reménykedünk a...
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás