Kókusz, a megunhatatlan

Anjuna Ice Pops - Pozsonyi út BudapestAnjuna Ice Pops - Pozsonyi út Budapest a térképen

Kiváló 2021. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. szeptember 10.
Ismét egy ismétlés. Az Anjuna egyedi és egészséges jégkrémeket készít. igazi gyümölcsökből, vaníliákból, vegán módra, tejmentesen. Amiket eddig kóstoltam, mindegyik finom, nem lehet melléfogni. Az árak itt is emelkedtek a korábbi évekhez képest, no persze emelkedő irányban.
A jégkrémeket két méretben készítik, a nagyobb felel meg kb. egy 2 gombócos fagylaltnak. Ez aktuálisan 950 Ft-ba kerül. Ezúttal egy régi klasszikus kedvencet, a kókuszosat választottam. Mostanában annyira rákattantam a kókuszra, hogy mindenből ilyet veszek, legyen az fagylalt, sütemény, csokoládé, dezodor vagy testápoló, nem beszélve a remekbe szabott kínai kókuszos aloe vera italról! Itt az Anjunában ilyesmi nem kapható, viszont a hűtőpultban van párféle üdítőital, illetve ásványvíz.
Fiatalos, vidám a beltér, de alapvetően elviteles hely, bent nincsenek asztalok és székek sem, csak a falnál könyöklőpult.
A bejárat előtt a járdaszegélynél viszont le lehet ülni, talán 2 asztalkánál.
Anjuna Ice Pops - Pozsonyi út Budapest - Étel/italAnjuna Ice Pops - Pozsonyi út Budapest - Étel/italAnjuna Ice Pops - Pozsonyi út Budapest - BelsőAnjuna Ice Pops - Pozsonyi út Budapest - Külső képAnjuna Ice Pops - Pozsonyi út Budapest - Étel/italAnjuna Ice Pops - Pozsonyi út Budapest - Étel/italAnjuna Ice Pops - Pozsonyi út Budapest - Étel/ital

Anjuna Ice Pops - Pozsonyi út további értékelései

2019.06.04egyedül
Az Anjuna jégkrémek kb. 3 évvel ezelőtt jelentek meg a hazai piacon, amely két magyar fiatalember "találmánya". Szuper-egészséges jégnyalókák, amelyeket a vegánok is fogyaszthatnak, hiszen nem tartalmaz laktózt, glutént és hozzáadott cukrot sem. Van benne viszont igazi gyümölcs, valamint minőségi...
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Tavaszi kényeztető wellness hétvégék