Semiramis kávékertje

Arabica Café-Shop BudapestArabica Café-Shop Budapest a térképen

Kiváló 2019. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. február 27.
Nagyon tetszetős kávézó minden tekintetben a II. kerületi Lövőház utcában, a Millenáris és a Mammut Bevásárlóközpont vonzáskörzetében.
A kávézó a közelmúltban nyílhatott, tavaly, amikor erre jártam, még nem láttam nyomát sem láttam.
Belépve azonnal markáns, finom kávéillat érződött.
Hagyományos Semiramis kávét főznek, amelyet frissen pörkölnek. A kávét nemcsak elkészítve forró italként kortyolhatjuk, de otthonra is vásárolhatunk többféle prémium minőségű szemes kávét. Kenya, Brazília, Jamaica, Mexikó, Nepál, sőt Galapagos kávéi közül válogathatunk.
A kiszolgálás egy középkorú, de fiatalos hölgy (a tulajdonos?) személyében igazán elsőosztályú, figyelmes, barátságos, látszik, hogy szakértője a kávézásnak.
Egy eszpresszó 410 Ft-ba került, a tejért nem kellett pluszban fizetni, és itt nem kávétejszínt kaptam tej helyett.
A pultban többféle mentes reformsütemény, valamint Szamos desszertek sorakoztak, elfogadható árfekvésben.
Hagyományos, tradicionális kávézó berendezés, több asztalka a benti részben, valamint kis kiülős terasz 2 asztallal. (télen is).
Tetszett, ajánlom!
Hangulat:Kiváló
Arabica Café-Shop Budapest - Étel/italArabica Café-Shop Budapest - BelsőArabica Café-Shop Budapest - Étel/italArabica Café-Shop Budapest - Étel/italArabica Café-Shop Budapest - BelsőArabica Café-Shop Budapest - BelsőArabica Café-Shop Budapest - Étlap/itallapArabica Café-Shop Budapest - BelsőArabica Café-Shop Budapest - BelsőArabica Café-Shop Budapest - Külső képArabica Café-Shop Budapest - Külső kép
Szalajka Fogadó Szilvásvárad - Napi árak reggelis ellátással
Szalajka Fogadó Szilvásvárad