Ír pékség sok finomsággal

Arán Bakery - Wesselényi utca BudapestArán Bakery - Wesselényi utca Budapest a térképen

Kiváló 2019. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. szeptember 22.
Közelmúltban megnyitott ír pékség, Írországból hazatért magyar tulajdonosokkal. Helyileg a 7. kerületi bulinegyedben vannak egy saroképületben, a Zsinagóga közelében.
Az első látogatás annyira meggyőző volt, hogy azóta rövid időn belül már újra mentem, kipróbálni, kóstolni mást is.
Kézműves pékség, kitűnő kenyerekkel, remek édes és sós péksüteményekkel, házi zsírosdeszkás paraszt szendvicsekkel. Árban nem olcsó, de abszolút megéri szerintem.
A yuzus citromtorta (750 Ft), a zöldséges kosárka (450 Ft) és a töltött mandulás croissant (790 Ft) is meggyőző volt, kísértésbe vívő és függőséget okozó.
Érdekesség, hogy az ír kovásznak, amivel a kenyereket készítik, nevet adtak: Paddy.
Jó a kávé is, egy americano 590 Ft volt.
Lisztet otthonra is árusítanak többfélét (1 kg 290 Ft).
A hely pici, eddig mindig tele volt, amikor mentem, külföldiek és helyiek is voltak a vendégek között.
Klassz, igazi csúcsminőség, ajánlom.
Hangulat:Kiváló
Arán Bakery - Wesselényi utca Budapest - EgyébArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - EgyébArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - EgyébArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - EgyébArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - EgyébArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Külső képArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - EgyébArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Külső képArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - BelsőArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - BelsőArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - BelsőArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Külső kép

Arán Bakery - Wesselényi utca további értékelései

2022.01.26egyedül
A Wesselényi utcai, családi vállalkozásban üzemeltetett ír pékség igazi sikertörténet lett. A közelmúltban a budai oldalon, a Móricz Zsigmond körtéren is nyitottak egy egységet, oda még nem sikerült eljutni, de tervben van. Addig is időről időre újra elnéztem a pesti, hozzánk (lakáshoz és...
2020.03.12egyedül
Az Arán Bakery a legeslegjobb pékségek egyik. A kenyerek (háromfélét vettem) harmadnaposan is katartikusak voltak, egy kereket vettem, konkrétan karikaalakút, két kuglófra emlékeztető kisebbet, sokmagosat és egy hosszúkásat. Egyik jobb volt, mint a másik. A kiszolgálás is kedves, a beltér is...
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással
03.28-11.03.