Csodás fahéjas tekercs

Arán Bakery - Wesselényi utca BudapestArán Bakery - Wesselényi utca Budapest a térképen

Kiváló 2022. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. január 26.
A Wesselényi utcai, családi vállalkozásban üzemeltetett ír pékség igazi sikertörténet lett.
A közelmúltban a budai oldalon, a Móricz Zsigmond körtéren is nyitottak egy egységet, oda még nem sikerült eljutni, de tervben van.
Addig is időről időre újra elnéztem a pesti, hozzánk (lakáshoz és munkahelyhez is) közelebb eső pékségüket.
Nagyon jók a kenyerek és a péksütemények is, sőt vannak sütik is.
Hagymás ciabattát (1000 Ft) és fahéjas tekercset (550 Ft) választottam legutóbb, ez úgy néz ki, mint egy csodás rózsavirág, kb. duplája egy átlagos fahéjas csigának, Így már nem is olyan drága. Sajnos hiába a dupla méret, gyorsan fogy. Kovászos kenyereket sütnek, házi sütéshez kovászt és lisztet is lehet vásárolni náluk.
A kávé is finom, bár legutóbb már estefelé voltam, nem vállaltam be.
Amit még hiányoltam legutóbb, régebben voltak saját készítésű szendvicseik, a saját kovászos kenyerekből készítve. Ilyet most nem láttam a pultban, de talán a késői időpont miatt.
Felfigyeltem még arra is. hogy több vendéglátó helyen (kézműves kávézó, bisztró), akiknek nincs saját sütödéjük, az Arán Pékség termékeit kínálják.
Szóval nagyon jó, színvonalas hely ez, ha valaki igazán jó minőségű, tradicionális pékárut szeretne enni.
Hangulat:Kiváló
Arán Bakery - Wesselényi utca Budapest - EgyébArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - EgyébArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - EgyébArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - EgyébArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - EgyébArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Külső képArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - EgyébArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Külső képArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Étel/italArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - BelsőArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - BelsőArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - BelsőArán Bakery - Wesselényi utca Budapest - Külső kép

Arán Bakery - Wesselényi utca további értékelései

2020.03.12egyedül
Az Arán Bakery a legeslegjobb pékségek egyik. A kenyerek (háromfélét vettem) harmadnaposan is katartikusak voltak, egy kereket vettem, konkrétan karikaalakút, két kuglófra emlékeztető kisebbet, sokmagosat és egy hosszúkásat. Egyik jobb volt, mint a másik. A kiszolgálás is kedves, a beltér is...
2019.09.22egyedül
Közelmúltban megnyitott ír pékség, Írországból hazatért magyar tulajdonosokkal. Helyileg a 7. kerületi bulinegyedben vannak egy saroképületben, a Zsinagóga közelében. Az első látogatás annyira meggyőző volt, hogy azóta rövid időn belül már újra mentem, kipróbálni, kóstolni mást is. Kézműves...
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz