Középszerű indiai kifőzde

Aroma Indian Restaurant BudapestAroma Indian Restaurant Budapest a térképen

Átlagos 2020. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. szeptember 15.
Egyszerű indiai kifőzde a Magyar Színháznál, a Hevesi Sándor téren, a trolibusz megállójában.
A ház külső homlokzatát éppen festették ottjártamkor, de ez az étterem működését, nyitva tartását nem befolyásolta.
Nagyon egyszerű, puritán berendezés, a székeken és asztalokon kívül csupán néhány katalógusból kivágott, keret nélküli, indiai nevezetességeket ábrázoló színes fotó adja a dekorációt. A beltér üres volt, nem volt más vendég rajtam kívül, a személyzethez tartozó indiai hölgy internetezett csak bent kihangosítva, de érkezésemkor azonnal abbahagyta és távozott a konyha felé. Pontosabban távozás előtt még maximum erősségre és kb. 15 fokra benyomta a légkondit, de mondtam, hogy miattam erre nincs szükség, nyugodtan kikapcsolhatja. Mindezt angolul diskuráltuk meg, mert magyarul nem tudott.
Az ételek a pultban elkészítve várakoznak, de így legalább egyből látja az ember, hogy mi hogyan is néz ki, illetve azonnal ételhez juthatunk. Elvitelre is szállítanak.
Egy ebédmenü és egy naan kenyér összesen került 1440 Ft-ba.
A menü elvileg basmati rizs és egy féle szószos főétel, csirke vagy vegetáriánus, de megbeszéltük, hogy szeretnék többfélét kóstolni, így a rizs mellé kaptam vajas csirkét (Butter Chicken), lencse dahlt és zöldség curryt.
A naan frissen sült, melegen érkezett.
Elég sok indiai ételt eszem, mert az egyik nagy kedvencem. Ez sem volt rossz, de egyáltalán nem tartozik a budapesti jobbak közé indiai fronton.
Mindent összevetve közepes hely.
A koedukált mosdó az túlontúl is ázsiai volt, valószínű, hogy a személyzet is azt használja, volt benne zuhanyzó is. Hogy ajánlom-e? Hát, határeset.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Aroma Indian Restaurant Budapest - Étel/italAroma Indian Restaurant Budapest - Étel/italAroma Indian Restaurant Budapest - BelsőAroma Indian Restaurant Budapest - Étel/italAroma Indian Restaurant Budapest - Étel/italAroma Indian Restaurant Budapest - BelsőAroma Indian Restaurant Budapest - Étel/italAroma Indian Restaurant Budapest - Étel/italAroma Indian Restaurant Budapest - Külső képAroma Indian Restaurant Budapest - BelsőAroma Indian Restaurant Budapest - Külső képAroma Indian Restaurant Budapest - Étel/italAroma Indian Restaurant Budapest - MosdóAroma Indian Restaurant Budapest - MosdóAroma Indian Restaurant Budapest - Belső
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros - Wellness pihenés Zalakaroson
Wellness pihenés Zalakaroson