ZigZag: Középszerű indiai kifőzde - Aroma Indian Restaurant Budapest

Aroma Indian Restaurant Budapest értékelése

Középszerű indiai kifőzde

2020. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 15.
Egyszerű indiai kifőzde a Magyar Színháznál, a Hevesi Sándor téren, a trolibusz megállójában.
A ház külső homlokzatát éppen festették ottjártamkor, de ez az étterem működését, nyitva tartását nem befolyásolta.
Nagyon egyszerű, puritán berendezés, a székeken és asztalokon kívül csupán néhány katalógusból kivágott, keret nélküli, indiai nevezetességeket ábrázoló színes fotó adja a dekorációt. A beltér üres volt, nem volt más vendég rajtam kívül, a személyzethez tartozó indiai hölgy internetezett csak bent kihangosítva, de érkezésemkor azonnal abbahagyta és távozott a konyha felé. Pontosabban távozás előtt még maximum erősségre és kb. 15 fokra benyomta a légkondit, de mondtam, hogy miattam erre nincs szükség, nyugodtan kikapcsolhatja. Mindezt angolul diskuráltuk meg, mert magyarul nem tudott.
Az ételek a pultban elkészítve várakoznak, de így legalább egyből látja az ember, hogy mi hogyan is néz ki, illetve azonnal ételhez juthatunk. Elvitelre is szállítanak.
Egy ebédmenü és egy naan kenyér összesen került 1440 Ft-ba.
A menü elvileg basmati rizs és egy féle szószos főétel, csirke vagy vegetáriánus, de megbeszéltük, hogy szeretnék többfélét kóstolni, így a rizs mellé kaptam vajas csirkét (Butter Chicken), lencse dahlt és zöldség curryt.
A naan frissen sült, melegen érkezett.
Elég sok indiai ételt eszem, mert az egyik nagy kedvencem. Ez sem volt rossz, de egyáltalán nem tartozik a budapesti jobbak közé indiai fronton.
Mindent összevetve közepes hely.
A koedukált mosdó az túlontúl is ázsiai volt, valószínű, hogy a személyzet is azt használja, volt benne zuhanyzó is. Hogy ajánlom-e? Hát, határeset.

Ennyire tetszett: Átlagos

1077 Budapest
Hevesi Sándor tér 2.

Vélemények ZigZag felhasználótól

2020. október 26.
Forgalmas útszakaszon, a Bazilika és a Városház közötti főút mentén található a Szamos-hálózat esztergomi egysége. Cukrászda, kávézó és fagyizó is egyidejűleg. Régi, patinás polgári épület, a beltér is megérdemel egy pillantást, tradicionális, kissé régies kávéházi berendezés, elég sok asztallal,...

2020. október 25.
Az egyik legjobb kávézó Budapesten, legalábbis nekem nagyon tetszett. Specialty, azaz újhullámos kávét főznek, 2018-ban nyitottak meg a Fő utcában, a Lánchíd budai hídfő közelében. Reggel már a standard munkakezdés előtt, fél 8-kor nyitnak, viszont délután 4-kor már zárnak is. La Marzocco...

2020. október 25.
Mivel a hotelben szálltunk meg, így ittlétünk alatt a szálloda éttermében étkeztünk, leginkább praktikus okok miatt, nem azért mert annyira jónak találtuk. A reggeli átlagos svédasztalos kínálat, egyáltalán nem közelíti meg a 4 csillagos szintet (van egy jó pár összehasonlítási alapom...