Mexikói párosítás

Arriba Taqueria - Bartók Béla BudapestArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest a térképen

2021. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. február 4.
Az Arriba Taqueria lánc több egységgel kínálja évek óta Budapest-szerte a mexikói ételeket. Ez a 11. kerületi egységük a Szent Gellért tér közelében található egy sarokhelyiségben. Önkiszolgáló rendszerben a pultnál kell rendelni és fizetni, majd az elkészült étellel vagy itt a földszinten vagy pedig a galériaszinten lehet enni.
A tipikus mexikói ételek mind megtalálhatóak, ezeket többféleképpen lehet kombinálni a menü, a töltelékek, a hús fajtája stb. tekintetében. Burrito, quesadilla, taco, saláták, taqitos is szerepel a kínálatban.
A választásom a taco menüre esett, amelyben 2 db taco van. Az egyiknek csirkéset kértem, mellé kukorica, tejföl, reszelt sajt, zöldsaláta, guacamole, a másiknak tépett disznóhúsosat, hozzá babpüré, paradicsom salsa, szóval a hús mellett a többi összetevőt is próbáltam különböző félére válogatni. Ebben segítőkésznek bizonyult a pultban dolgozó lány, aki összeállította az ételeket. Mellé járt még egy adag nachos, egy adag szósz (paradicsomosat kértem) és egy pohár ital, ami természetesen Horachita (fahéjas tejes autentikus hideg frissítő).
Ez a menü került összesen 2630 Ft-ba, ami szerintem korrekt ár volt érte.
A galériaszinten a falak körbe festettek mindenféle nagyon élénk, színes mexikói motívummal, Halott menyasszonytól kezdve, repülő angyalszárnyak, szaladó jalapeno paprika figura sombrero kalapban, mexikói imádkozó Szűz Mária rózsákkal.
Nagyon sok, kiadós volt az étel, alig bírtam megenni, a nachos nagy részét el is hoztam.
Teljesen korrekt, nekem tetszett az Arriba, ajánlom.
Tisztaság:Átlagos
Arriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - EgyébArriba Taqueria - Bartók Béla Budapest - Egyéb

Arriba Taqueria - Bartók Béla további értékelései

2022.01.17egyedül
Úgy kerültem ide, hogy azt kiabáltam, hogy ZigZag és DEndre sosem téved, a Bölcső tuti hely lehet, gyerünk! El is száguldottam a Zenta utcába, ott álltam, tök sötét, beszáradt hely, kora délután, a kinyitás halvány reménye nélkül. Egy darabig éhesen sírdogáltam a járdán, azután bánatomban...
Palace Hotel Hévíz - Pezsgő tavasz Hévízen
Pezsgő tavasz Hévízen
2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással
2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz