Artrium Bistro Budapest

Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj

Artrium Bistro Budapest vélemények

Kiváló 2019. július 17., kollégákkal járt itt
A helyszín adottságait figyelembe véve kitűnő ár-érték arányú hétköznapi ebédmenüs hely. A közelmúltban felújított impozáns villaépület ad helyet a Magyar Művészeti Akadémiának, ennek földszintjén alakították ki ezt az önkiszolgáló éttermet, amely a munkaidőhöz igazodva hétfőtől péntekig 8-16 óra között tart nyitva.
Artrium Bistro Budapest - Étlap/itallapArtrium Bistro Budapest - BelsőArtrium Bistro Budapest - BelsőArtrium Bistro Budapest - Étlap/itallapArtrium Bistro Budapest - BelsőArtrium Bistro Budapest - Étel/italArtrium Bistro Budapest - Étel/italArtrium Bistro Budapest - Étel/italArtrium Bistro Budapest - Étel/italArtrium Bistro Budapest - BelsőArtrium Bistro Budapest - Külső képArtrium Bistro Budapest - Külső képArtrium Bistro Budapest - Külső kép