Árvay Csárda Budapest

3,6
csárda, étterem

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kumánia Kisújszállás - Pünkösdi kikapcsolódás
Pünkösdi kikapcsolódás
05.17-20.
Hotel Kumánia Kisújszállás

Árvay Csárda Budapest vélemények

Kiváló 2024. január 23.családjával járt itt
Temetés után, a torra, itt a csárdában gyűlt össze a rokonság. Körülbelül 1 héttel előtte lett leegyeztetve a létszám, mit és mennyit szeretnénk, hány órától érkeznénk. . . stb, stb. Még előző nap is érdeklődtek telefonon, esetleg szeretnénk-e még valamit, hogy készüljenek.
Szörnyű 2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Esküvőn voltunk. Röviden:
Kert szép, hangulatos, de nincs elég műanyag szék ( legolcsóbb, műanyag)
Pezsgő töltés: cigivel a kézben töltögett a pincér
Terembe lépve: dohos pince szag, több vendég megjegyezte . . . . Felszolgálás: izzad utcai ruha, abból is elhasználtabb fajta, 2 ember rohangál kb 80-90 főre, 1 db pohár fejenként mindenre .
Kiváló 2017. szeptember 9.családjával járt itt
Visszajáró vendégek vagyunk nem véletlenül. A csárda maga kulturált, hangulatos. A személyzet kedves minden kérést teljesít,segítőkészek. Az ételek nagyon finomak és bőséges adagokat tálalnak. A tisztasággal sem volt soha semmi problémánk. Tartottunk ott házassági évfordulót 12 fővel és betértünk csak úgy ebédelni kettesben is többször.
Kiváló 2016. május 27.gyerekekkel járt itt
Imádom minden nagyon szuper volt. Olyan hely ahova szivesen viszem a családom szivesen vissza járunk és nagyon nagyon finom az ennivaló . Sőt még az esküvönket is ott tartottuk 2015 nyarán minden tőkéletes volt ennél jobb helyet el sem tudtam volna képzelni a legszebb napunkra .
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Szörnyű 2014. szeptember 14.családjával járt itt
A csárda konyhája illúziórombolóan középszerű; az erőleves nevét meghazudtolóan erőtlen és jellegtelen volt, a választott húsételre a legmegfelelőbb jelző a felejthető, a desszert - bár ehető, de - sajnos átlagon aluli (a Somlóinak kizárólag cukrozott tejszínhab íze volt, csukott szemmel az életben ki nem találtam volna, mit eszem), a főszakács érezhetően nem állt a helyzet magaslatán.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 27.családjával járt itt
Az egyik kedvenc helyem Budapesten. Kis külvárosi, családias hangulatú étterem. A pincérek nagyon barátságosak és készségesek, az ételek olyan óriási adagok, hogy nem bírtam megenni, az ízük pedig nagyon finom, házias. Gyönyörű kerthelyiség tartozik az étteremhez, így nyáron még kellemesebb.