rezu

rezu adatlapja

Regisztráció2014.02.12
Utoljára itt2024.01.12

2014. február 24.egyedül járt itt
Nagyon örültem, hogy végre nyílt Budapesten egy olyan gyorsétterem, ahol finom, és a körülményekhez képest friss tengeri ételt lehet megkóstolni. A választék azért nem olyan hatalmas, de az ételek íze nagyon finom. Én egy doboz rántott királyrákot ettem steak burgonyával és koktélszósszal. Minden isteni finom volt, de nem laktam jól.
2014. március 11.egyedül járt itt
Ma jártam először az á table francia pékségben. Nagyon gusztusos péksütiket és szendvicseket csinálnak, és a kenyerek, bagettek is finom ropogósak. Kellemes, kicsi reggeliző hely, a péksütik mellé nagy italválaszték is van (forró csoki, tea, limonádé stb. ). Az én péksütim valami isteni finom volt, teljesen érezhető az eltérés a sima szupermarketben vásárolt friss pékárukhoz képest.
Kiváló 2014. február 12.a párjával járt itt
Már háromszor is jártunk a Mongolban, ugyanis aki egyszer ellátogat ide, az rájön, hogy itt dupla akkora választék van, mint a Trófeában. Igaz egy picivel drágább, de teljesen megéri, főleg, hogy SZÉP kártyát is elfogadnak. Azért is jó, mert rengeteg olyan ételt lehet megkóstolni, amit nem mindenhol ehetünk (pl.