Mindent egybevetve jó élmény

ARZ Libanoni Étterem BudapestARZ Libanoni Étterem Budapest a térképen

2022. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. június 9.
Színvonalas étterem, gyönyörű terasszal.
A pincér háromszor kérdez vissza, hogy melyik sört kérem, mind a háromszor elmondom, hogy a Fóti Zwickl-t. Erre fel kihoz egy Edelweisst (Heineken termék, ami nálam tiltólistás, több okból is), kérdi, hogy ez jó lesz-e. Mondom, hogy nem, véletlenül sem lesz jó.
Tegyük hozzá, hogy képesek elkérni egy korsó ultrakommersz alapjáratú Sopronira 1800, azaz ezernyolcszáz forintot. A Fóti Zwickl 1700, nem a száz forint különbség a lényeg, hanem a minőségi szintkülönbség.
Mondja, hogy nem talált Fóti Zwicklt. Társa szerint van, ígéri, hogy mindjárt hozza, de ő sem leli. Erre akkor kértem egy frissen préselt narancslevet, ami 1500 forint volt.
Ettem egy vegyes ízelítőtálat, az remek volt, leszámítva a töltött szőlőlevelet, ami készterméknek tűnt. A padlizsánkrém, a muhammara, a hummusz, a tabouleh, a köfte, rendben találtatott. Megért 4750 forintot, elvégre a helyet is meg kell fizetni.
Ez így 4 pont.
Kiszolgálás:Gyenge
Ár / érték arány:Gyenge

ARZ Libanoni Étterem további értékelései

2022.07.17barátokkal
Zöngétlen vártam. Nagyon lassú a kiszolgálás. Nem tapasztaltam segítőkészséget, inkább rugalmatlanságot.
2022.01.08egyedül
A Dining Guide étteremhéten szerettem volna már eljönni ebbe az étterembe, amelyen 2021-ben vettek először részt, de sajnos végül nem lett jó nekem a lefoglalt időpont, újat pedig már nem sikerült foglalni, telítettség miatt. Az új libanoni étterem a Dunakorzón, az Inter Continental Hotel...
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig