Thai gyorstalpaló a Bajcsyn

B40 Wok & Walk BudapestB40 Wok & Walk Budapest a térképen

2015. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2015. augusztus 14.
A Toldy mozi mellett nyílt néhány gyorsbüfé, bisztró a közelmúltban: palacsintás, bageles és a B40 Wok, ahol leginkább klasszikus thai/ázsaiai ételeket kínálnak. Ramen leves, Tom Kha Kai (kókuszos, csirkés, korianderes pikáns leves), tekercsek ilyen-olyan töltelékekkel, wokban sült tésztás egytálételek szerepelnek a kínálatban, bár ezek mellett az egyetlen desszertet, a profiterolt nem igazán tudtam hová tenni, de lehet, hogy egyszerűen ezt szereti a tulaj.
A hely nagyon pici, a jobb oldalt elfoglalja a sütöde, a kiszolgáló pult és a pénztár, míg a szűk bal oldali részben a falnál lévő pultnál lehet bárszékeken leülni, illetve a bisztró előtt is van kinn 2 asztal, de ott mostanság kb. 40 fok van a forró betonon. Bár benn üzemel 1 klíma, de a nyitott ajtó miatt ennek bármilyen hatását csak szorosan alá állva lehet érezni.
Parmezános bundában sült tigrisrákot ettem, amelyet friss salátával (babcsíra, uborka, jégsaláta) és választható szósszal - én édes chilit kértem - tálalnak. Az előtételeket 2 méretben lehet kérni. Az ételek frissen készülnek, elég jó minőségű alapanyagokból dolgoznak.
A séf egy magyar fiatalember, a pultos egy szintén magyar csinos fiatal hölgy volt, mindketten kedvesek, kommunikatívak, mosolygósak voltak, s több vendéget törzsvendégként üdvözöltek, amit jó jelnek tűnt.
Az étel finom volt, bár autentikusnak nem mondanám. Szívesen kipróbálnék még itt más fogásokat is.
Árban középkategóriás, belvárosi, bisztrós.
Hangulat:Átlagos
B40 Wok & Walk Budapest - Külső képB40 Wok & Walk Budapest - Külső képB40 Wok & Walk Budapest - Étlap/itallapB40 Wok & Walk Budapest - BelsőB40 Wok & Walk Budapest - BelsőB40 Wok & Walk Budapest - BelsőB40 Wok & Walk Budapest - Étel/italB40 Wok & Walk Budapest - Külső képB40 Wok & Walk Budapest - Külső kép

B40 Wok & Walk további értékelései

2015.07.15gyerekekkel
Családostól tértünk be a B40-be május elején, a terv az volt, hogy az Inezt nézzük meg vagy a Fish and Meat-et, de azok zárva voltak, a B40 meg nyitva. Nem bántuk meg, hogy idetévedtünk. Ettünk egy ramen levest, mangókrémlevest valamint tavaszi tekercset. A ramen nem volt rossz, de némiképp...
Ensana Thermal Hévíz - Wellness Neked
Wellness Neked