Meglepően kedves

Back Office Cafe BudapestBack Office Cafe Budapest a térképen

Kiváló 2019. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. február 10.
A Zsigmond téri irodaház aljában található kellemes hangulatú kávézó, bejárat a Zsigmond utca felől. A pultos hölgy belevaló, nagydumás, barátságos az első perctől kezdve minden vendéggel. A vendégek jó része törzsvendég, ruházat, külső alapján környékben dolgozók, irodisták.
Annak ellenére, hogy a budai oldalon, a 2. kerületben járunk egy csésze jóféle 100% Arabica kávéból főzött eszpresszó mindössze 200 Ft-ba került, nem tévedés! Bár én is alig hittem a szememnek, fülemnek.
Az italokon kívül szendvicsek, péksütik, sütik vannak, ez utóbbiak közül a házi túrós pite volt figyelemre méltó, ami a vendégek egyik kedvence. Ez is mindössze 330 Ft, mint a többi péksütemény is.
Az étlapon olvastam, hogy kínálnak kedvező árú napi ebédmenüt is (2 fogás 1350 Ft, csak leves 590/690 Ft, főétel 990/1090 Ft). Ám ezek milyenségéről nem tudok nyilatkozni, mivel zárás előtt nem sokkal érkeztem. A pultos hölgy egyből felhívta a figyelmemet, hogy pénteken csak 4-ig vannak nyitva.
Kényelmesek az ülőhelyek, van párnázott dívány is, a fal menti kis asztal billegős, de ez a legkevesebb, ami belefér.
A falon képek láthatóak Gyarmati Dezső vízilabdázó legendáról és a vízilabda csapatról.
Ár / érték arány:Kiváló
Back Office Cafe Budapest - Külső képBack Office Cafe Budapest - Étel/italBack Office Cafe Budapest - BelsőBack Office Cafe Budapest - BelsőBack Office Cafe Budapest - Étlap/itallapBack Office Cafe Budapest - Belső
Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag
Senior csomag