Rossz konyha a koszban

Bádog Gundel BudapestBádog Gundel Budapest a térképen

Szörnyű 2016. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. október 26.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Lehet, hogy régen ez a hely tényleg jó volt, de ez már elmúlt. Mi még nem voltunk ott, gondoltuk kipróbáljuk. Kár volt.
Egy kispiac szélén egy ásatag kő-bádog épületben üzemel, ahogy kinéz biztos már elég régen ott van. Ahhoz képest, hogy milyen híre van, és milyen forgalom van, igazán valamit költhetnének is rá [moderálva - a szerk.].
Bár a vezető nincs ott, csak a személyzet, aki nagy koszban, ócska eszközökkel dolgozik, és ők maguk is koszosak.
A képeken látható adagok megtévesztőek, nagy átvágás az egész, hiszen dekára adják a rántott húst, tehát lehet az félméteres is, csak éppen annyit kell fizetni érte.
De még ez sem lenne probléma, ha nem előre legyártott ételekről lenne szó. Mint tudjuk, a rántott húsfélék frissensültek a vendéglátásban. De itt nem. Langyos, rágós ételek lesznek belőle, mintha előző napi lenne felmelegítve. Valószínűleg így készülnek előre a nagy forgalomra, amihez gratulálunk, csak nem értjük, hogyan engedhetik meg maguknak ezt a minőséget. [moderálva - a szerk.]
Arra megy ki a buli, hogy magas áron nagy adagokat adjanak, tehát magas legyen a bevétel. Egy ebéd itt is ugyanannyiba kerül, mint egy kis ápolt étteremben, csak jóval ócskább környezetben és rossz minőségben.
Két készételt is ettünk a rántotthús mellett, mindegyik katasztrófa volt. [moderálva - a szerk.]
Az ételek 80%-át otthagytuk, mert gusztustalan, íztelen, elrontott volt.
Ez volt az első és utolsó látogatásunk a Pléhcsárdában.
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Szörnyű
Ár / érték arány:Szörnyű
Tisztaság:Szörnyű

Bádog Gundel további értékelései

2021.11.06üzleti partnerrel
A lwgjobb hely ha hagyományos ízeket akarsz! Szuper kaja még szuperebb viccek és nem tudsz csalódni semmiben. Ennél jobb helyet keresve sem találsz! ( nem nem fizetett hirdetés XD)
2019.08.26egyedül
Direkt megnéztem, a gugli szerint nyitva. Elmentem, nem közelről, és full be van zárva. Amíg kerestem mást a környéken a telefonon, legalább 8-10 ember járt ugyanúgy mint én, lepattantak a nagy semmiről. Pedig gondoltam kipróbálom az egekig magasztalt óriás bécsit vagy gordont. Hát nem... De nem...
2018.07.04egyedül
Mivel nem esik túl messze tőlünk, gondoltam, megnézem már magamnak ezt a média (Borbás Marcsi, internet, stb.) által agyonsztárolt helyet. Sok-sok éve a Garay téri piac környékén laktunk (nem tévesztendő össze a Garay téren jelenleg található modern piaccal), sokat jártam oda a piac falatozó...
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás