Prémium, de túlárazott

Bagetto BudapestBagetto Budapest a térképen

Átlagos 2019. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. november 26.
Többfunkciós hely a Nánási úti gasztro-beugróban, a gombócos étterem mellett. Pékség, kávézó, delikát, szendvicsező, sütiző, ki mit szeretne.
Parkolni közvetlenül a bejárat előtt végig lehet.
Reggeliző helyként minőségi krémeket - 10 féle volt a pultban - sajtokat, olívabogyót, szalámit, kolbászt, sonkát, egyéb mediterrán finomságokat válogathatunk össze.
Lavazza kávét főznek, finom, erős.
A szilvás falatka (350 Ft/10 dkg) nagyon ízletes volt.
Helyileg egy kis földszintes pavilon, a benti részben talán 5-6 asztal van, meglehetősen sűrűn egymásra tolva, szűkös a hely. Az épület 2 oldalán kis teraszt alakítottak ki, szép időben ez sokkal kellemesebb, mint bent nyomorogni.
A személyzet leginkább a kiszolgálással van elfoglalva, a rendelésfelvétel és fizetés a pultnál történik, folyamatosan jöttek elvitelre vásárlók is, elsősorban pékáruért.
Az asztalokról az üres poharakat, üvegeket sokáig nem vitték el, nem takarították le az asztalokat a távozó vendégek után.
Desszert vonalon macaron, fánk, muffin, aprósütemény szerepel a kínálatban.
Én elégedett voltam a termékek, pékáruk minőségével, de teljesen egyet tudok érteni az előttem értékelővel abban, hogy minden drága, túlárazott, nem reális. Az ételek prémium kategóriásak, ez igaz, de mégsem tartom arányosnak az árazást.
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Bagetto Budapest - Külső képBagetto Budapest - BelsőBagetto Budapest - Étel/italBagetto Budapest - BelsőBagetto Budapest - Étel/italBagetto Budapest - Étel/italBagetto Budapest - Étel/italBagetto Budapest - Külső képBagetto Budapest - Külső képBagetto Budapest - Külső képBagetto Budapest - Étel/italBagetto Budapest - Étel/italBagetto Budapest - Étel/italBagetto Budapest - Étel/italBagetto Budapest - Étel/italBagetto Budapest - Étel/italBagetto Budapest - Étel/italBagetto Budapest - BelsőBagetto Budapest - BelsőBagetto Budapest - BelsőBagetto Budapest - Étel/italBagetto Budapest - Étel/italBagetto Budapest - Étel/italBagetto Budapest - Külső képBagetto Budapest - Külső képBagetto Budapest - BelsőBagetto Budapest - Külső kép

Bagetto további értékelései

2023.10.28kollégákkal
Egy szakmai rendezvényre tartottam a Római Partra, útközben volt még annyi időm a kezdésig, hogy megálljak egy kávéra. A Bagetto egységét már több évvel korábbról ismertem. Itt a Nánási út mentén ingyenesen lehet parkolni és nemcsak az út szélén a keskeny padkán, hanem van saját parkolójuk is,...
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya