Hegyvidéki reggeli

Bake My Day - Hegyvidék BudapestBake My Day - Hegyvidék Budapest a térképen

Kiváló 2022. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. július 3.
Nagyon klassz kézműves pékség a 12. kerületben, a 12. kerületi Önkormányzat Polgármesteri Hivatal közelében. A Bake My Day másik egységét már ismertem az Attila útról, nagyon tetszett, ezért érdeklődéssel jöttem el ide is, ami elvileg az első pékségük volt, nagyobb méretű, jól bejáratott.
Itt is nagyon kellemes a hangulat, az egész személyzet barátságos, mosolygós már reggel a napkezdéskor is.
A környékbeliek körében népszerű a hely, sokan beülnek ide 1-1 kávéra, mások friss kenyeret, péksütit vesznek otthonra vagy a munkába indulás előtt.
A péksütemények szépen barnára sültek, fényesek, belül a tésztájuk puha, látszik, hogy jó minőségű alapanyagokból, lisztből, értő kézzel és szívvel dolgoznak itt.
Vannak tradicionális, jól ismert édes és sós péksütik, pl. túrós batyu (450 Ft), szerelmes levél (480 Ft), fonott kalács, de újabb keletű fajták is, pl. gorgonzolás táska, flódnis csavart (710 Ft), fahéjas koszorú, hagymás kenyér (650 Ft/ 500 g). Van meggyes és gesztenyés-csokis pite is.
Vannak teljes kiőrlésű pékáruk és kenyerek is. A másik pultban frissen készült szendvicsek (740/790 Ft) sorakoznak, alattuk gyümölcs- és zöldséglevek, valamint kencék, krémek (tojáskrém, padlizsánkrém, paprikakrém, bazsalikomos pesto).
Egy fahéjas csavart sütit és egy lattét választottam, mindkettő kitűnő volt. Jó szívvel ajánlom!
Hangulat:Kiváló
Bake My Day - Hegyvidék Budapest - EgyébBake My Day - Hegyvidék Budapest - EgyébBake My Day - Hegyvidék Budapest - EgyébBake My Day - Hegyvidék Budapest - EgyébBake My Day - Hegyvidék Budapest - EgyébBake My Day - Hegyvidék Budapest - EgyébBake My Day - Hegyvidék Budapest - EgyébBake My Day - Hegyvidék Budapest - EgyébBake My Day - Hegyvidék Budapest - EgyébBake My Day - Hegyvidék Budapest - EgyébBake My Day - Hegyvidék Budapest - EgyébBake My Day - Hegyvidék Budapest - EgyébBake My Day - Hegyvidék Budapest - EgyébBake My Day - Hegyvidék Budapest - EgyébBake My Day - Hegyvidék Budapest - EgyébBake My Day - Hegyvidék Budapest - EgyébBake My Day - Hegyvidék Budapest - EgyébBake My Day - Hegyvidék Budapest - EgyébBake My Day - Hegyvidék Budapest - EgyébBake My Day - Hegyvidék Budapest - Egyéb
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.23-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?