Januári évkezdés édesen

Bali Cukrászda BudapestBali Cukrászda Budapest a térképen

Kiváló 2020. januárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. február 9.
A 2020. év első napjaiban, még a téli szünet pihenős napjainak egyikén szintén Újpesten ebédeltünk, innen hazafelé úton google barátunk segítségével kerestem olyan cukrászdát, ahol még nem jártam. A Bali neve egyáltalán nem volt ismerős számomra, pedig már pár éve itt működnek a Rózsa utcai lakótelepen, a panelházak árnyékában, a kis téren körülöttük ilyen-olyan élelmiszerüzletek, boltok találhatóak.
Parkolási lehetőség bőségesen akadt a cukrászda épülete mögött. Eléggé népszerűnek látszott a hely, folyamatosan jöttek vásárlók elvitelre, de helyben is több asztalnál ültek. A rendelés és fizetés a pultnál történik, de az elkészült kávékat, sütiket tányéron kihozták az asztalokhoz.
A bőséges és mutatós sütemény- és tortakínálatban többségében ismertebb, hagyományos ízeket véltem felfedezni, az idősebb pultos hölggyel elbeszélgetve kiderült, hogy a 3 közönség-kedvenc a tripla csokitorta, a túrógombóc torta és a málnás boldogság, nekem is ez volt egyébként a legszimpatikusabb, így ezt is választottam (590 Ft). A sütiárak barátságosak, a jellemző szeletár 4-500 Ft, átlagos méretek mellett.
Ittunk még 2 cappuccinót is, hagyományos olasz pörkölésű kávét főznek (450 Ft), kisebb csészében kisebb adag, mint az amerikai típusú kávézókban. A kávék mellé járt még 1-1 töltött keksz is.
Tiszta, kulturált, barátságos, de mégis egyszerű, emberközeli a cukrászda.
Ár / érték arány:Kiváló
Bali Cukrászda Budapest - Étel/italBali Cukrászda Budapest - Étel/italBali Cukrászda Budapest - Étel/italBali Cukrászda Budapest - Étel/italBali Cukrászda Budapest - MosdóBali Cukrászda Budapest - EgyébBali Cukrászda Budapest - MosdóBali Cukrászda Budapest - BelsőBali Cukrászda Budapest - Külső képBali Cukrászda Budapest - BelsőBali Cukrászda Budapest - Étel/italBali Cukrászda Budapest - Étel/italBali Cukrászda Budapest - Étel/italBali Cukrászda Budapest - Étel/italBali Cukrászda Budapest - Étel/italBali Cukrászda Budapest - Belső
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya