Irán és a Balkán nem ugyanaz

Balkán Grill BudapestBalkán Grill Budapest a térképen

2020. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. február 2.
Évek óta működő sarki gírosz büfé a Tompa utcában, a Nagykörúttól egy saroknyira. A pultos fiatalember 6 évvel ezelőtt érkezett Iránból, egész jól beszél magyarul, de ő csak alkalmazott, így a "Balkán" név eredetére nem derült fény. Egyszerű berendezés, a falnál lévő könyöklőnél lehet helyben enni, 4 bárszéken, nem kényelmes.
A kiszolgálás a pultnál történik, nyári időszakban az ablakon át is van kiszolgálás, elviteles gírosz pitára.
Egyféle gírosz hús sül a nyárson, csirkéből, a pitás kis adag 900 Ft-ba kerül egy dobozos Cola itallal. Ugyanennyi a húsmentes, falafeles változat is. A tál 1500 Ft, de azt túl soknak ítéltem meg. Ezen kívül töltött szőlőlevél (100 Ft/db), 3 féle saláta (600 Ft/adag), sült tejberizs kapható még.
Egy kis adag falafelt kértem (3 db), jégsaláta, káposzta, paradicsom, kígyóuborka, hagyma (opcionális), joghurtos öntet, 1 - bolti készáru - pita. Műanyag eldobható evőeszközök vannak, a legócskább fehér kínai.
Egyszerűsége ellenére barátságos volt a hangulat. A pult feletti minimál díszítés egy vízipipa és egy réztál arab Allah felirattal.
Nem nagy tűz összességében, de azért ajánlom. Gyenge négyes alá.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Balkán Grill Budapest - Külső képBalkán Grill Budapest - Étel/italBalkán Grill Budapest - Étel/italBalkán Grill Budapest - Étel/italBalkán Grill Budapest - Külső képBalkán Grill Budapest - Étel/italBalkán Grill Budapest - BelsőBalkán Grill Budapest - Külső képBalkán Grill Budapest - Belső

Balkán Grill további értékelései

2020.10.24egyedül
Tegnap este 990,-Ft ért sikerült egy langyos , húst alig tartalmazó gyrost vásárolnom, egy frusztrált, kőb.nkó, vendéglátásra abszolút nem alkalmas "fiatalember"-től. (eddig kedveltem a helyet, sem a minőséggel, sem a kiszolgálás színvonalával nem volt probléma) a bizalmam megrendült...
2019.03.13gyerekekkel
A Balkán grill egy átlagos, nem különösebben hangulatos gyroszos, ahol mi megkóstoltunk egy falafelgolyót, (amihez adtak joghurtmártást és csípős mártást is) valamint egy baklavat. Mindkettőt átlagosnak ítéltük. Az árak kedvezőek, a falafelgolyó 100 ft volt, a baklava 300. Nem elképzelhetetlen,...
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
2024.05.17-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz