Jó burgerező

Bamba Marha Burger - Astoria BudapestBamba Marha Burger - Astoria Budapest a térképen

2020. februárban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2020. március 8.
A Bamba Marha megnyitotta újabb egységét az Astoriánál, ráadásul egybenyitva egy remek nápolyi pizzázóval. Komoly dilemma, hogy 4 vagy 5 pontot adjak rá, mert van pár olyan apróság, ami engem kifejezetten idegesít. Így például az, hogy ellentétben a Haris közi egységgel, ahol a galérián vannak normális asztalok is, itt csak magasított székeken lehet ülni. Legalább ennyire idegesít, hogy minőségi sörhöz nem tudnak poharat adni. Papírból igyam a First remekét? Vagy üvegből, mint a csövesek?
A burger egyébként jó, az édes burgonya mirelit, a rántott hagymakarikát is annak saccolom.
Két burgert kóstoltunk, egyikünk sima sajtos hamburgert (1390) amihez 450 forintért kértünk 4 hagymakarikát, továbbá korianderes lime-majonézt (350), szódát (fél liter 250) meg First sört (990), másikunk Astoria Burgert (2090), extra jalapenoval (200), édes burgonyával (540) és chipotle majonézzel (350).
Végül a tárgyszerűség döntött. Nekem ez így en bloc négy pontos élményem volt, akkor is, ha a burgerre megadnám az ötöt, jelezve egyébként, hogy azért ettem e műfajban meggyőzőbbet.
Bamba Marha Burger - Astoria Budapest - BelsőBamba Marha Burger - Astoria Budapest - Étel/ital

Bamba Marha Burger - Astoria további értékelései

2020.02.02egyedül
Bambáék legújabb burgerezője az Astoriánál, az East-West Irodaház földszintjén nyitott meg, az évek óta ott székelő amerikai-giga konkurens BK mellett. Úgy tűnik, eléggé beütött nekik a siker, amit véleményem szerint meg is érdemelnek, hétköznap ebédidőben telt ház volt, várni kellett a szabad...
Ensana Thermal Hévíz - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással