2,3

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Barackvirág Gyorsétterem Budapest vélemények

Gyenge 2017. június 28.a párjával járt itt
Vásárlás közben megéheztünk, és körbeszaladtunk a Corvin Plaza ételudvarán. A Barackvirágot még nem próbáltuk ki, így esett rá a választás. Lehet, jobban járunk, ha kihagyjuk. . . Az ételek guszták voltak, de a pikáns kacsától kezdve a tofun át a tésztáig és a rizsig minden méregerős volt.
Gyenge 2015. április 21.barátokkal járt itt
Plázai gyorsétterem, de nem a mindenhol fellelhető ugyanaz a kínai. Így gondoltam kipróbálom. Meglepő módon volt sertés étel, ezt választottam: pikáns sertés volt a fantázia neve. Nagyon hasonló volt, mint a csirke szokott, igazából átlagos volt, nem volt rossz. Volt viszont házi zöldséges tészta hozzá köretnek, amely kiondottan finom volt!