Útközben étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Útközben értékeléseit!

Olvasd el Útközben étterem értékeléseit!

Útközben értékelései

Omlós, füstös, zamatos -

The Selection Budapest

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Úgy látom, a régebbi hozzászólások óta megváltozott a bisztró profilja, most ugyanis a BBQ a fő vonal. Faszén tüzelésű PIT smokerben alacsony hőfokon, órákig füstölt húsok terjesztik a hely jó hírét. Húsok, burgerek, saláták, finom szószok szerepelnek az étlapon. A burgerek árát látva néhányszor felszisszenek, de tény, hogy izgalmas összeállítások.
Kitűnő szendvics egy jó gyorsétteremben -

McDonald's - Üllői út Budapest

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
Nem vagyok egy Meki-rajongó, ha hamburgert szeretnék enni, van néhány nagyon jó, erre szakosodott üzlet, különleges, ínyenceknek való választékkal. Inkább azok közül válogatok. A Meki óriásplakátjáról és a tv-reklámból rám köszönő, igencsak kívánatos Goosey Gusztávnak viszont nem tudtam ellenállni.
Értékelt: 2019. november 3.
Évekkel ezelőtt közepesre értékeltem a Barlangot, kvázi megvédtem, és találtam magyarázatot az elmarasztaló véleményekre, amiket hétvégi csúcsforgalom idején szereztek a látogatók. Azóta is kilátogatunk minden ősszel az Állatkertbe, de vagy kihagyjuk az éttermet, vagy á la carte ételt választunk. Az idén a nyugdíjasoknak kínált kedvezményes menüt akartuk kipróbálni.
Szívélyes fogadtatás, jó étel -

Smarni Étterem Gödöllő

Értékelt: 2019. november 3.
Szerencsénk volt, hogy kaptunk helyet, mert szinte minden asztal foglalt volt a teraszon és bent is. Jöttek-mentek a vendégek, a személyzet igen előzékenyen és udvariasan fogadott mindenkit. A nagy forgalom ellenére nem kellett sokat várni az ételre, pedig frissen készült minden. Gödöllői csirkecombot ettem pirított gombával és libamájjal.
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
„Hivatalosan” étterem, de a valóságot jobban tükrözi a bejárat fölött szereplő „söröző” műfaji besorolás. Talán kevésnek tűnik a két csillag, de „étterembe” mentünk, annak pedig nem állja meg a helyét. Eszerint értékeltem. Megnéztük az étlapot a neten, és jópofa dolgokat találtunk.
Várakozáson felül -

Jégkert - Budai Sörkert Budapest

Értékelt: 2019. november 3.
Az őszi Étterem Héten esett rá a választásunk. Sok jónak ígérkező ajánlat közül találtuk a legjobbnak, de még így is felül múlta a várakozásunkat. Kellemes környezet, parádés fogások, gyönyörű tálalás, kedves kiszolgálás, mindez 3990 Ft/fő áron. A párom összeállítása: Kamillás sütőtök-krémleves baconba tekert datolyával – Rosé kacsamell, árparizottó, fügés sörmártás – Szilvasör-sorbet, cseresznyepálinkás csokimousse.
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 4.
Csak egy kis szusizásra ültünk be a Király utca sarkán lévő egységbe. Az Október 6. utcai „nagy testvérnél” már többször jártunk, ezt is ki akartuk próbálni. Ez az üzlet sokkal kisebb, meghittebb és barátságosabb, tetszik. Asztalt foglalni csak a weblapjukon keresztül lehet. A mi foglalásunkat nem találják.
Raklapok, puha párnák -

Beefstro Burger Budapest

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 4.
Modern, fiatalos, raklapokból kialakított berendezés. Meglepően kényelmes ülés esik a székeken. Kedvezményes kuponnal mentem, különleges pulled pork szendvics kovászos uborkával és káposztasalátával állt az ajánlatban. Káposztasaláta helyett egy kanálnyi tejfölös uborkát kaptam, ami mellé egy párszavas magyarázat vagy elnézést kérés illett volna.
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Kedvezményes kuponnal kerestük fel az éttermet, az ajánlat konkrét összeállításra szólt. Pécsi Sör bőségtál: BBQ oldalas, sörkolbász, szezámmagos csirkemell falatok, cigánypecsenye, héjában sült burgonya, párolt rizs. Sör nem járt hozzá, talán hogy tetszés szerint válogassunk, kóstolgathassuk a gyár termékeit.
Olasz temperamentum -

Caffè GianMario Budapest

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 18. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Hangulatos, igazi olasz étterem az Arany János utcai metrómegállóval szemben. Vidám olasz fickók működtetik. Sokat és hangosan beszélgetnek egymással, miközben az egyik a nyitott ablakú konyhában dolgozik, a másik a vendégtérben nyüzsög. Megvan a filmekből ismert harsány, olaszos alaphangulat. A dekoráció is „olaszos”, képek, mezek, feliratok, mindenféle tárgyak.