Hangulatos

Beatrix Cukrászda BudapestBeatrix Cukrászda Budapest a térképen

Kiváló 2017. májusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. július 13.
Nagyon szeretem ezt a cukrászdát, mert mindig nagyon finom, ízletes süteményeket, fagylaltokat eszünk itt.
Legutóbb fagylaltkelyhet és párizsi szivar nevű édességet ettem, mely a személyes kedvencem is, és melyet ajánlok a csokiimádóknak!
Kint a szabadban is vannak székek-asztalok, ahol el lehet fogyasztani a választott finomságokat, vagy bent is van két fedett helyiség, ahol ülőhely is van bőven.
A mosdó mindig tiszta, a személyzet pedig nagyon kedves és udvarias. Ajánlom minden édesszájúnak ezt a cukrászdát!
Hangulat:Kiváló
Beatrix Cukrászda Budapest - Étel/italBeatrix Cukrászda Budapest - Étel/italBeatrix Cukrászda Budapest - BelsőBeatrix Cukrászda Budapest - Étel/italBeatrix Cukrászda Budapest - MosdóBeatrix Cukrászda Budapest - Külső képBeatrix Cukrászda Budapest - BelsőBeatrix Cukrászda Budapest - Belső

Beatrix Cukrászda további értékelései

2019.10.19egyedül
A teljesen alaptalanul sztárolt Szamóca Cukrászdából csalódottan távoztam, de a főútra kitérve megláttam a Beatrix Cukrászdát, szintén a 16. kerületben, a buszmegállónál. Kellemes, elegáns beltér, csinos, nőies hangulatú berendezés, meleg színvilág, kifejezetten üdítő az üveges veranda a sok...
Thermal Panzió Igal - Nyári vakáció - ingyenes fürdőbelépővel, félpanzióval
Nyári vakáció - ingyenes fürdőbelépővel, félpanzióval
06.06-09.30.
Thermal Panzió Igal